Cechovní bitvy - Uzavírání provincií

Lord Org

Psavec
Já bych byl PRO
Samozřejmě by mi taky úplně postačila i jen možnost zjistit, kdo dal poslední boj, nicméně tohle je lepší. Tu možnost zjistit posledního bojovníka už de facto mám, ale jen v reálném čase sledováním počtu bojů u členů cechu, to ale není ideální.
Proti, nemyslím si, že by se měly takhle moc omezovat práva jednotlivce v cechu. Zní to směšně, ale hráče by to v principu poškodilo, tak že by nemohl za ten třeba i jen jeden boj dostat osobní odměnu (vhodný příměr k CvC, kde hráč sám pro sebe "hmotnou" odměnu nedostane). Ať si každý sám udělá čístku ve svém cechu podle potřeby...
Každý přeci může bojovat jinde a ne tam, kde to, právě pro dobro cechu (jiný důvod to přeci nemá), vedení zakázalo. Jedince to v žádném případě poškodit nemůže, protože když to pomůže cechu, má prospěch i ten jedinec ;)
Proti ... velitel, který má pravomoc, není přítomen, je blbost. Pak nemáš tým bojovníků, ale ovce v ohrádce.
Je přeci víc velitelů, resp. vedení může dát práva komu uzná za vhodné, a taky přeci není nikde řečeno, že by se to muselo využívat. Je to jen návrh na možnost.
Proti... to zavání jakousi diktaturou/totalitou, ...
O tom je přeci ale celé hraní v systému cechů - hodně zjednodušeně - nelíbíš se vedení = letíš. Jak k tomu to které vedení přistupuje je přeci na každém z nich a pak o těch, co s tím souhlasí nebo ne a v cechu buď zůstanou a budou chtít respektovat pravidla nebo se svobodně rozhodnou odejít a založit si vlastní cech, kde si můžou svobodně házet klacky pod nohy a hrát si každý na svém písečku bez toho, aby se ohlíželi na ostatní.
Demokracie není o tom, že si každý dělá úplně co se mu zlíbí bez ohledu na zájem ostatních, ale o tom, že spolu všichni na základě nějakých psaných nebo nepsaných pravidel fungují a přizpůsobují svou činnost zájmu celku.

Nicméně na závěr trochu pesimismu - je to stejně úplně jedno, protože inno tohle implementovat tak jako tak nebude, když není ani náznak toho, že by se řešila možnost vidět, kdo dal poslední boj. A tenhle požadavek je zhruba stejně starý, jako samotné CB :(
 

ufík123

Psavec
Proti jde o to že prakticky bys mohl nechat cech jet do nevýhodné oblasti a sám čekat na lepší. A navíc jak někdo už píše jde už o moc velký zásah do rozhodování jednotlivce
 
Nahoru