Cechovní bitvy - Uzavírání provincií

Současný stav: Existuje sice možnost dát na provincii stopku, ale stejně ji lze dobýt.

Nápad: Přidal bych další možnost pro velitele. A to políčko, které zakazuje/povoluje skutečné uzavření provincie (příslušný boj, či vyjednávání by nebylo možné provést). Na takto označené provincii by bylo možné bojovat a vyjednávat normálně až do počtu střetů potřebných k uzavření mínus jedna. Pak by políčka pro útok a vyjednávání zešedla, jako když je provincie uzamknutá.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

PavelKT

Komentátor
PRO
ta pravomoc by samozřejmě platila pro užší vedení cechu - ne pro jednotlivce ( pro hráče kteří řídí a rozhodují o bojích cechu v CB )
... ale úplně by stačilo přidat tu informaci o tom kdo dorazil jednotlivé území
hráči by si pak dávali větší pozor :)
 

DeletedUser

Host
Proti, nemyslím si, že by se měly takhle moc omezovat práva jednotlivce v cechu. Zní to směšně, ale hráče by to v principu poškodilo, tak že by nemohl za ten třeba i jen jeden boj dostat osobní odměnu (vhodný příměr k CvC, kde hráč sám pro sebe "hmotnou" odměnu nedostane). Ať si každý sám udělá čístku ve svém cechu podle potřeby...
 

Lady Hanina

Nováček
Proti i přes to, že každý děláme chyby a i se nám občas špatně brzdí a omylem zavíráme stačilo by vědět, kdo to zavřel, ale znemožňovat někomu zavřít, když např. území chce vyfouknout jiný tým a velitel, který má pravomoc, není přítomen, je blbost. Pak nemáš tým bojovníků, ale ovce v ohrádce.
 

dudasek

Znalec
Proti...každý hráč si v CB plýtvá své jednotky a své zboží...mohou existovat vyjímky,kdy dovření "trochu" vadí-např.dohody o neútočení-to je pak hráč černá ovce,když nedodržuje rozhodnutí cechu....někomu by se líbilo odtajnění těchto rebelů,ale to zavání jakousi diktaturou/totalitou,kterou jsem prožil a ve hře ji nechci-ač jsem sám ve vedení cechu-můžu být naštvaný,ale v zájmu demokracie to fakt nechci vědět,natož řešit...
 

d arvit

Odborník
pro
těm co cb hrají v cechu sami na sebe (cochcárna) to v jejich ligách může být jedno, tam kde cech spolupracuje a jeho (myšleno všech aktivních hráčů v cb) úsilí řídí skupina oprávněných osob a nerespektování pokynů (=zájmy jednotlivce) lehce vede ke zničení snahy velkého počtu lidí se taková pravomoc hodí.
a to řikám jako člen cechu kde to máme dobře a přísně pořešené což celému cechu přináší ohromné zisky
 

dudasek

Znalec
občas bojuji a během souboje mě to vykopne,že je oblast dobita.. současně zabírají třeba 3-4 hráči,nebo i víc...vypsalo by to posledního,nebo všechny 4-10lidí?pak zase budete složitě vyslýchat kdo to zavřel?
 
Jsem proti návrhu na úplné zastavení bojů. To je velký zásah, ale bohatě by stačila drobnost ve formě informace o tom, kdo ten sektor zavřel (podobně jako je tomu v CvC). To je jediná možnost jak odstranit z cechu schválnosti a "škodiče".
 
Nahoru