Cechovní Bitvy - změna systému

JOSEF 70

Psavec
Řešení je jednoduché--at se dohodne 8-10 aktivních cechů v platině uhrají dobré výsledky a postoupí do diamantu-- ukáží se dvě herní mapy diamantu a hra členy koalice roztrhne do dvou map---čím víc map tím kratší dobu mohou koalice trvat a ochota je tvořit jen na jednu bitvu klesne--
 

Svatej

Legenda
JOSEF 70: Ono to tak jednoduché není :) Systém MMR je nastavený tak, že dokud na Áčku nebude dalších 6 cechů s 1.000 MMR bodů(tak aby i na druhé mapě musel být alespoň 1 cech s 1.000 MMR), tak to aktuální koalici nerozdělí. A i pak je šance na rozdělení malá. Do dia ligy se postupuje při 901 MMR bodech ale abys měl zisk MMR při boji proti trojkoalici, musel bys skončit 4tý (při 8mi ceších na mapě, viz obrázek).
Ke2s.png
.
Dan 77: Díky.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Přesně tak Lorde. Do těch dvou diamantových skupin se cechy seřadí zase podle MMR, jako je tomu v platině. To neřídí náhoda, ale MMR, v jaké skupince bude cech na boje po následujících 11 dní.
Podle vývojářů proto, aby se tím zajistila co největší vzájemná konkurence (a ne vždy jim to vyjde, viz co jsem psal o neaktivitě v platinové lize, aktivních cechů je dost malá část).
Na postup do diamantu se dohodnout přesně do puntíku nejde, navíc v rámci nejlepší platinové skupinky (s cechy podle MMR) nevyhrají všichni 1. místo. :p Ani se dohodnout nemusí, časem se v diamantu začne střídat víc a víc cechů zcela přirozeně a postupně. Jediná šance je postoupit z platiny do diamantu s 1000 MMR, což už přestane být problém, když je min. 1 skupinka v diamantu zaplněna beze zbytku. Ochota tvořit koalice na jedno kolo by možná klesla, ale nebylo by to nemožné dělat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16443

Host
Já myslím, že tahle diskuze už je bezpředmětná, dneska ráno mapu zaštiťovala Cohorta společně s Lanzem, tak věřím, že v Cohortě už jim ty štíty tolik nevadí :-DDDD zakládali tuto diskuzi úplně zbytečně, ŠTÍTy jsou a budou, stačí pořádně hrát a šanci má každý :p
Spíš opravte tu aktualizaci vlajek, nevidím jak se plní, je to strašné se v tom orientovat.
Hezký den :-*
 

Dan 77

Veterán
Nesouhlasím, téma je stále aktuální a vždycky bude, dokud bude vlajkování možné, nehledě na to, kdo to téma založil. :) A to teď taky tak trošku vlajkujeme v platině, ale ne úplně, chceme si tam hlavně zabojovat, než se vrátíme do diamantu.
... Když teda jste jediný cech, co je od samého začátku v diamantu, a nebrečí. ;)
 
Milá Hanino, Cohorta je bojovný cech. Chceme aby boje byly fér a proto by štíty neměly být možné,nebo např po hodině zrušeny. Aby boje a hra odsejpala a každý měl doopravdy možnost
Díky tomu, že bojujeme fér máte stále možnost se proti naší koalici prosadit... Což není pripad vaší trojkoalice... Respektive nebyl když fungovala ‍:pJiž sama moc dobře víš ze udržet majstrštyk kdy je nutné ukocirovat více jak 200 lidí není tak snadné:D;)
Muck
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16443

Host
Chichi vždyť já taky nebrečím :-* hra podle mě dostává díky štítům úplně jiný rozměr, ty štíty projít lze a moc dobře to vědí i ,,bojovníci,, z Cohorty, protože jimi hladce prošli, stačí jen pořádně hrát a šanci má každý to tu píšu pořád. Aliance tu taky vždy budou je to ekonomičtější si přenechávat budovy, jde spíš o úhel pohledu. Špatní asi budou vždy ti, co aktuálně vyhrávají, protože zatlačili jiné to je přeci jasné že? Ale, že jsme na bitevní poli, kde prostě vítězí lepší asi zapomínáme. My se naštěstí nesnížili k tomu abychom obepisovali všechny cechy z diamantu, aby škodili protialianci pro náš prospěch...
Kdyby se neštítovalo všichni by šli všude kam lze a pak by opět vítězili cechy, co jedou na plno, mají aktivní hráče a dokáží bleskově udeřit na právě odemčený sektor. Takže by se zase našel důvod, proč plakat, že jsou bitvy v něčem nespravedlivé, protože někde je hráčů 80 a někde jen 60... jak k tomu přijde ten menší cech? i to je důvod proč to hrát se spojenci je prostě nutnost. :-* a pak už je to jen o tom jak dokážeme se spojenci mluvit, spolupracovat a jestli to nevyhoří na hojení si ega...
PS: naše trojkoalice, která tu byla trnem v oku teď nevyhrává, takže vážně to není o tom, že by někdo hrál se spojenci a že je to nespravedlivé, pro všechny je to nastavené stejně. :-*
 

DeletedUser17809

Host
Tak teď jsem se fakt pobavil, ta holčička už neví kudy kam, tak za to můžou údajní špióni . No to snad ne. Haninko, dej si pauzu a odpočiň si.
 
Mam pocit ze nnn by melo zmenit popis cechu na jediny cech v dia co si neumi priznat ze placou. Myslel jsem ze tady na foru se resi dulezite veci a davaji nazory na hru jako takovou co by ji prospelo a nebo co ji skodi ale nekteri tu perou jen spinave pradlo a berou to moc osobne coz moc nechapu. PS: Lady mit sabotery v cechu je super taktika a hra to umoznuje tak proc by toho nemohl nekdo vyuzit je to jak kdyby nekdo brecel ze se nemuze stitovat MUCK :DDDD
 
Nahoru