Cechovní boje

Verkos Vlkan

Komentátor
Současný stav:lze vidět s kterými cechy mohu bojovat
Nápad: Ostatní cechy by neměli být poznat.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO

Momentálně lze jednoduše hned po startu CB zjistit s kterými cechy válčím a uzavírat dohody. Zábavnější by dle mého gusta bylo kdyby to nešlo poznat. takže bychom viděli jen náš cech a u ostatních by byla jen značka s nápisem nepřítel nebo něco podobného a barva.

Teprve po skončení bitev by se ukázalo stejně jak je to do teď ve výsledcích kdo tam byl a kolik čeho získal/ztratil.

Důvod : více by se bojovalo , teď je to vždy bezduchá farma na odměny.
 

DeletedUser

Host
Další hráč, který žárlí, že není součástí bezduché farmy na odměny :D Hele je to tak, jak to je, tak toho využij ;)
 

DeletedUser

Host
Nelíbí se mi, že bych přišel o možnost bezduše farmařit odměny. Proto jsem PROTI. Jestli chceš více bojovat, stejně jako já, podpoř svůj cech v CvC. Dokonce za odměnu nic nedostaneš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
OK, ale jak to ZABRÁNÍ vzniku a fungování koalicí?
Takže bude šedá mapa. Cech A si domluví kooperaci s cechem B v okamžiku kdy na sebe narazí a vzájemě si pošlou svoje obsazené souřadnice. Organizátoři CB v jednotivých ceších si pak vzájemě udržují představu o tom kde je kdo čistě tím že mezi sebou komunikují.

Když přijdeš s řešením které to opravdu vyřeší, budu k němu pozitivní. Zatím ale PROTI.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Tak teď nevím jestli si neděláš srandu. Prokoukl jsem si tě na většině světech. Snad ve všech jsi v jednočlenném cechu v měděné lize s 0 LB.
farma question mark.png

Když už jsme v tom, vedení v Atlantis City na Greifentalu s radostí oznámím, jaký nápad jsi tady pronesl. A že by jsi rád bojoval pro cech i jinak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

OffTheWall

Psavec
Můžu ti říct, že některé cechy poznám podle strategie v předešlých kolech a ani si nemusím přečíst jméno cechu.
Myslím si, že by to koalicím mezi cechy ani tak nezabránilo.
 

Verkos Vlkan

Komentátor
hm to me nenapadlo ze si poslou obrazky mapy a dle toho zjisti s kym sou ...resni by bylo prepracovat system a to je moc prace a to nikdy neprojde .
nic lepsiho me zatim nenapada takze to zatim necham:(
 

d arvit

Odborník
nám by mnohem víc vyhovovalo aby zámky byly jenom 2h a dalo nám to cech který s námi udrží krok, chtěli by jsme bojovat víc, mnohem víc, ale ta mapa je tak malá a bojů na jedno území tak málo :confused:
 
Nahoru