Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Pro mě je už dostačující odměna to, že pomůžu svou troškou ke zvýšení cechovního lvl.
S tím se dá souhlasit,ale faktem zůstává,že získáním stopadesátétřetí lišejníkové lampy, například, cechu nikterak nepomůžeš :D Pokud by ale byla možnost volitelně získat buď tu,nebo pár drobných k síle cechu, do čeho bys šel? Když jsem tady psal o možnosti volby,nešlo mi o to, vytřískat co největší profit,ale o to,nemuset získávat stále stejný,a pro většinu po pár kolech nepotřebný rekvizity. Mít dole věčně blikající 10 stránkový inventář,do kterého se navíc odměny nepíšou za sebou,ale nesmyslně do různých stran,takže nový přírůstek je hned třeba na str.7 není úplně dobrý.
Ale: Stejně bych chtěl vidět na vlastní oči alespoň jediného altruistu, který by vyměnil výhru třeba 100 dia za 100 k síle :D
 

Svatej

Legenda
Být to 1000 síly za 100 dia, milerád to cechu zacáluju... 76 studní, dia 2* za 3 dny... :p
Jak jsem psal dříve, jedinou úpravu, kterou bych uvítal by bylo optimalizování % šance u poslední odměny. Možnost výběru... inu jsem realista :)

BTW: Ptal jsi se jestli bych bral odměnu l. lampu, nebo pár drobných k síle.... já bych bral tu sílu... :)
 

Arthoris

Odborník
Tu jde o princip, prostě je to úplně závěrečná odměna, a zároveň nejtežší se k tomu dostat, takže radši bych dostal 10FB(kdyby tam byly) místo těch plánků, prostě ze začátku žádný chrám nebyl, tutdíž plánky tam zařazeny nebyly, a po příchodu téhle VB je tam mrskli ze šancí 65%, tohle je blbost, měli ty plánky zařadit jinam, třeba ke kladivkům a mincím. A že ty plánky nejdou získat nikde jinde než přispíváním do VB anebo tady, to je pěkné ale stejně tolik xxx hráčů se na ten konec ani nedostane, takže mají plánky na háku ale hlavně, že my jich budeme mít zbytečně stovky.
 

DeletedUser3139

Host
Pro vybírání a hlavně změnu odměn jsem všema deseti! A dokonce bych i věděl, jaké odměny by za dokončení expedice (v ledovce, ostatní v případě zájmu ze strany INNO obratem dopracuji;)) měly být. Vybíralo by se z těchto variant:
1. automobil dle vlastního výběru do ceny 500 000 Kč
2. příspěvek na rodiný domek do ceny 500 000 Kč
3. zájezd k nám na Oahu do ceny 500 000 Kč
4. finanční odměna na konto do 500 000 Kč
5. dvoudenní pobyt s kancléřkou Merkelovou a tři dni v sídle EU
6. deset diamantů zdarma
A teď už zbývá jen to zavést! Nejlépe od příští aktualizace, ani se to nemusí zkoušet na betě! :)
Je někdo proti?
 

DeletedUser12151

Host
Dokoncene 3 svety a z toho na konci 2 svetu trapne planky chramu, pocitam, ze je dostanu i na zbyvajicich 2 svetech, jak je to porekadlo, ze kdyz ptacka lapaji... Ze zacatku se sypaly diamanty a hodnotne odmeny a ted je to samy planek a planek a zase planek. A to i z relikvii, babylon uz muzu postavit snad 100x
 

DeletedUser12887

Host
Tak to asi radši ani nebudu psát, ze mi padly diamanty abych někoho nenastval. Asi už mám vybráno planky jsem dostával taky dost často.
 

DeletedUser12225

Host
mno lidi asi takhle... představte si že máte chrám a poprvý se vám povede dodělat expedici...všichni všude říkaj o diamantech atp., ale vy dostanete z toho 2 plánky na chrám, uplně zbytečně... pro mě je to silně demotivující, už proto že je na to tak nesmyslně vysoká šance... prostě si odměnu za, pro někoho více, pro někoho méně, náročné dokončení expedice představuju trochu jinak než takovou zbytečnost...
 

traktorista

Odborník
Bych měl otázku - už se vám někomu přihodilo že padla relikvie za poslední místo v kterékoliv z úrovní obtížnosti? Pokud ano, jde vybrat když se přepne na další level a nebo se odklikne poslední odměna za nejvyšší obtížnost?
 

DeletedUser11823

Host
Fido - to je o úhlu pohledu... Šance možná je vysoká, ale já za poslední tři týdny plánky v poslední truhle nepotkal, a dva plánky by pro mne měli mnohem větší hodnotu, než těch 100 dia, co jsem teď dostal (protože za ty si koupim jen půl jednoho plánku).

Traktorista - ano a ne :) Tedy relikvie za poslední střet už mockrát, jakmile přepneš level (nebo sebereš poslední truhlu poslední obtížnosti), už vybrat nejdou. Na začátku expedic šlo vybrat odměnu po posledním střetu poslední úrovně (pouze) na mobilu, ale to nevím, jestli ještě platí...
 

DeletedUser12758

Host
To jsi měl teda, bych řekl, velké štěstí. Já je dostal 4x za sebou...a vzhledem k tomu, že když už ta expedice běží těch pár týdnů, tak je jisté, že už ten chrám máš...a velkému množství lidí se ho nevyplatí stavět na xx úrovně. Třeba bych to dal na 2.úroveň, ale jako zakončení mi to přijde moc. Na druhou stranu je to alespoň nějaká ta odměna, ale například pro mě to začíná být "nuda", když mám takovou šanci vyhrát plánky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Věční stěžovatelé, vývojáři přidali něco čím tu hru zas trochu oživili, ale všichni by za to hned chtěli dostávat odměny jako by třikát po sobě zdolali everest.
Jako odměnu můžete brát i tyhle věci:
- Radost, že jste zvládli všechny úrovně.
- Že jste přispěli cechu ke zvýšení levelu.
- Že jste se zasadili o umístění cechu v mistrovství.

Mimochodem ty odměny v průběhu celé expedice + relikvie který padnou jsou kolikrát hodnotnější než kdekterej event a máte možnost je vyhrát týden co týden. Tak nechápu ten brek, že kolega z cechu má to a to a já to musím zkusit ještě jednou. Fakt jak malý děti :rolleyes:
 

DeletedUser11823

Host
To jsi měl teda, bych řekl, velké štěstí. Já je dostal 4x za sebou...a vzhledem k tomu, že když už ta expedice běží těch pár týdnů, tak je jisté, že už ten chrám máš...a velkému množství lidí se ho nevyplatí stavět na xx úrovně. Třeba bych to dal na 2.úroveň, ale jako zakončení mi to přijde moc. Na druhou stranu je to alespoň nějaká ta odměna, ale například pro mě to začíná být "nuda", když mám takovou šanci vyhrát plánky.
Protože jsem na Cirgardu nějakou dobu nehrál, tak ten Chrám právě nemám... Celkem bych ho chtěl a plánky ne a ne padnout... Co se 100 dia, když plánky za to nekoupim... :(

Ale jinak jak píše Peewee - hlavní je, že si může expedice projít, a jakákoli odměna už je jen bonus navíc :)
 

DeletedUser12887

Host
Bych měl otázku - už se vám někomu přihodilo že padla relikvie za poslední místo v kterékoliv z úrovní obtížnosti? Pokud ano, jde vybrat když se přepne na další level a nebo se odklikne poslední odměna za nejvyšší obtížnost?
Ahoj, už se mi to stalo, ale musíš jí vybrat ještě před tím, než přejdeš na další úroveň, aspoň tak teda jsem to pochopil, zpětně už mapa předchozí obtížnosti není dostupná.

Jinak v souhrnu, co se těch plánků týče a názory se asi různí, tohle se týká hráčů co plánky mají, ale taky jsou hráči, kteří plánky nemají, jsou rádi, že je dostanou a třeba naopak dostávají ostatní výhry, nevím, třeba nebudete souhlasit, ale prostě to tak je...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12758

Host
Protože jsem na Cirgardu nějakou dobu nehrál, tak ten Chrám právě nemám... Celkem bych ho chtěl a plánky ne a ne padnout... Co se 100 dia, když plánky za to nekoupim... :(

Ale jinak jak píše Peewee - hlavní je, že si může expedice projít, a jakákoli odměna už je jen bonus navíc :)

Jasný to naprosto chápu, určitě je tu i spousta těch, kteří se na to těší a ono ne a ne to přijít. :)

Ale zase na druhou stranu, když už to tu někdo načal, tak je potřeba si jako správný Čech rýpnout a postěžovat, no ne? :):):) Ještě by si o nás vývojáři v Německu mysleli, že jsme vyměkli a vše se nám líbí...a to přeci nikdo nechce! ;):rolleyes:
 

DeletedUser13089

Host
Presne tak souhlasim poslednich 6 tydnech mam na konci truhly planky nic jinehi kolik vojaku necham aby dokoncil expedicia jenim planky ty bych do posledji truhly nedaval vubec
 

DeletedUser13089

Host
Ja jsem pro aby ze zlatych truhel byly odejmutx planky ja poslednich 6 tydnu nevybiram nic jineho a nelibi se mi kdyz zvitezim chci aby dostal odmenu adekvatni a ne pitome planky teh jichmam dost. Zlate truhlx by mely uspokojive ne aby rozlobily lidi a ti pa ztracely chut bojovat
 

DeletedUser12887

Host
Tak ja nejsem tvůrcem hry samozřejmě ale když se odebere možnost získat planky nebude je pak konkrétně třeba pro chrám relikvii na vyšší úroveň než 10 ani sbírat bez toho prispivat jen ostatnim na VB...nemluvě o tom ze jsou i hráči kteří chrám vůbec nemají..tak pak rovnou úplně se může zrušit možnost zisku jakýchkoliv planku...
Pak další věc co teda by se tam mělo zařadit protože když se tam dají třeba zásoby nebo mince taky to bude vadit..nejlíp asi jediná výhra a to která aby neztratila honba za relikviema na atraktivitě..ano nejlepší by bylo vědět že je tam jistá výhra a hodnotná..ale to pak stejně by prestalo bavit.. jako tohle pouze názor..
A hlavně porad jsou to cechovni expedice to znamená dělat něco pro cech..v první řadě..
Planky nebo ostatní odměny jsou spíš nadstavbou pro jednotlivé hráče..
To pak si vůdce cechu mohl denně stěžovat proč nedostává jenom diamanty..protože si málokdo dovede představit kolik to všechno někdy stojí času a úsilí někam to dotáhnout..

Každopádně proti změně ja nejsem ale je to trochu pak teda o létání pecenych holubů do huby...s prominutím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Já jsem toho názoru, že by se to měnit nemělo. Já sice dneska získal z expedic 175 dia a to jen na jednom světě, ale pokud by tam místo plánků byla třeba nějaká svatyně nebo já nevím co by si tak asi všichni představovali tak to bych asi za chvíli neměl ve městě místo na nic jinýho...jediný co by mi nevadilo tak upravit tu procentuelní šanci a snížit ji u plánků třeba na 45% a přidat tam třeba mince s 20%
Ale dle mého vlastního a soukromého názoru je to v naprostém pořádku i teď.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru