Cechovní fórum

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2451
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
Oblast hry: cechovní fórum
Současný stav: Chybí mě možnost vložit scren do cechovního fora
Nápad: Prostě by se zavedla vedle stávajících ikonek i ta na vložení obrázku
Tak jak je tomu zde
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

jde mě o to že když chci něco ukázat cechu tím myslím scren hry třeba pro lepší info tak nemohu mě by to jako šéfovy cechu pomohlo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11317

Host
Pravdou je, že tato možnost tam není. Nicméně by to mohla plně nahradit funkce odkazu. Stačí vložit obrázek na internet (např. http://tinypic.com), zkopírovat odkaz a vložit na cechovní fórum. V tom případě všichni obrázek uvidí.
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj karamelko ono to moc dobře nejde když dělám třeba scren vlastní to si mám extra vytvořit web stránku kvůli FoE ? navíc tvůj odkaz mě příjde na manipulaci v něm složitý
 

Zelda

Člen
Možnost vložit odkaz už cechovní fórum obsahuje.

Ad ivosak14 - nahrání obrázku by vyžadovalo jeho upload na server, což by ho zbytečně zatěžovalo (a jistě by se našli jedinci, kteří by ho tímhle způsobem zatěžovali schválně... :mad:). Ani na fóru není povolený upload na server, ale pouze link ven.

Ad carameels - asi nejjednodušší řešení, ale vyžaduje znalost cizího jazyka + často tyhle služby otravují reklamou.
 

Henzisek

Znalec
Ani zde na fóru se neukládají obrázky na servery INNO, pouze zobrazí z externího uložiště, napař. jako je stránka http://tinypic.com. Tudíž by to servery nezatížilo.

Myslím si že odkaz však bohatě stačí.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11317

Host
Ivosak, nemusíš vytvářet žádný speciální web :) Chápu, že pro někoho je tato stránka nepřehledná, ale od toho máme na fóru téma:
Jak vložit screen do příspěvku na fóru. Pak ve 4. kroce akorát místo 2. odkazu vezmeš ten pod tím a vložíš na cechovní fórum. (Pokud ti nevyhovuje tento web, můžeš vyzkoušet i jiné http://www.pixhost.org.) A přesně jak psal Henzis, ani tady nemůžeš vkládat obrázky přímo, takže to v podstatě vyjde nastejno.
 

Thesseus

Znalec
Externí weby mají uložení obvykle časově omezené, takže pokud chci někde vyvěsit třeba mapu čehokoliv, tak tam vydrží pár měsíců. Když ten obrázek nebudu mít uložený ještě extra v PC, tak už ho pak možná znovu ani neseženu.

S tím zatěžováním je to fakt ale vše jde řešit. Napadá mě např. omezení do určitého prostoru v MB. U většiny cechů by se jistě nejednalo řádově o víc než jednotky obrázků (do deseti) To snad už víc zabírá ten samotný text na celém fóru :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3

Host
Nahrávání na servery InnoGames je jistě neprůchodné. Chápu možnost zobrazení obrázku rovnou do příspěvku, ale osobně je mi mnohokrát odkaz milejší, než vidět rovnou obrázek.
 

DeletedUser2451

Host
Caramelko jak vložit scren vím tuto hru hraji už delší čas a několik screnů jsem přidal i na forum a nebo také posílal na support děkuji i tak za poučení.
 

DeletedUser2059

Host
Ještě k původnímu nápadu, všichni víme jak je na tom fórum na FoE. Ovšem pokud pamatujete původní systém zpráv, tak ho můžete srovnat s tím dneším, který je o poznání lepší, osobně také očekávám alespoň nějaké zrekonstruování cechovních fór. Toť obecně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru