Cechovní forum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Na použití cech. fora jsou nějáké speciální grify ? Nebo není zatím v provozu ? Nejsou totiž schopen se na něj dostat .
 

DeletedUser

Host
Jak se dá zprovoznit to Cechovní forum? Když mám práva moderátora Cechu? ...Stále tam je napsáno "Žádná fóra ještě nebyla vytvořena"... dík předem za radu :)
 

DeletedUser

Host
no..musíš si fora vytvořit, cech máš založen ale musíš ho naplnit, přes Administrativu
 

DeletedUser89

Host
1. Vlez do cechu
2. Klik na cechovní fórum
3. Klik na administrátor fóra
4. Klik na nové fórum

:)
 

DeletedUser

Host
Jak se dá zprovoznit to Cechovní forum? Když mám práva moderátora Cechu? ...Stále tam je napsáno "Žádná fóra ještě nebyla vytvořena"... dík předem za radu :)
Ahoj, abys fórum, jednoduše řečeno, zprovoznil (tedy vytvořil nové sekce), potřebuješ minimálně práva zakladatele (founder) či vůdce (leader), práva moderátora Ti stačit nebudou.
 

DeletedUser

Host
Hledal sem zde toto téma a našel sem ho 4-krát :) nechtěl sem ani tak zakládat další někde v sekci nápady atd,ale tak.Docela mi vadí,že "nesvítí" ikona u obrázku,kde se nachází náš cech/globální žebříček.Zkrátka jde mi o to,že pokud hráči přijde osobní zpráva do hry,tak mu svítí ikonka obálky,ale pokud nějaký člen cechu napíše nový příspěvek na cechovní fórum,tak se to vlastně dozvím až tehdy,když se tepřive připojím na cechovní fórum.Jde mi o rychlost a efektivitu.Nechci například každých 5 minut se dívat na cechovní fórum,jestli náhodou někdo něco nenapsal ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru