cechovní forum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1080

Host
jak mám vytvořit cechovní forum ??? lze napsat jen titulek a čeho se týká ...
 

DeletedUser

Host
je to jako každé forum, vytvoříš ten titule a popis, tím jako otevřeš sekci když to odklikneš ta dole máš potom možnost vytvořit nové téma, prostě si vytvoříš hlavní sekce které se ti v řadě zobrazují nad sebou a pod každou tou sekcí tvoříš témata
 

DeletedUser1080

Host
já se do tooho okna pod titulem a popisem nedostanu .....
 

DeletedUser

Host
Proč zakládáš opakovaně témata na jedinou otázku. Zdá se ti tu toho na fóru málo? :(
 

DeletedUser

Host
takže znovu a se screenem snad to bude čitelné

cech.JPG
klik na Administrator

cech1.JPG
klik na nové forum, zadat název případně popis a klik na vytvořit

cech23.JPG
máš vytvořené nové forum

cech2.JPG
klik na vytvořené forum a dole klin na nové téma

pokračujeme dál

cech3.jpg
dole klik na vytvořit a máš hotovo

cech4.JPG
zde můžeš změnit atribut pokud nechceš aby bylo viditelné pro všechny
 

Přílohy

  • cech3.JPG
    cech3.JPG
    56,9 KB · Zobrazení: 13
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1176

Host
krásně popsáno :)
mám problém že když mám foru a do toho chci dát téma a pak klikám jak divý na vytvořit a nic se neděje. zkusil jsem FoE ohlásit/přihlásit a ani to nepomohlo
 

DeletedUser

Host
mě stačí aktualizoat stránku to cechovní forum se dost seká, potom nejde kliknout na nic :))
 

DeletedUser89

Host
Meagairo hod ty svoje screen pls do návodů, já už na to odpovídal včera, ty dnes, takže takových tu bude hodně, tak ať pak nepíšou, že to chudáci nemohli na fóru "nikde najít" :)
 

DeletedUser

Host
Dobrý den,

po rozkliku na Cechovní forum obrázek maličký a nečitelný!!!!Asi chyba nastavení prohlížeče mám Google Chrome!!!!Prosím o řešení!Děkuji
 

DeletedUser

Host
Zkoušel jsi jiný prohlížeč? Nebo jak velkou obrazovku máš? Dělají Ti to i ostatní okna (např. Obchod)?

Jinak příště podobné věci směřovat prosím do sekce „Chyby“, děkuji.
 

DeletedUser1203

Host
měl jsem stejnej problém, asi jsis změnšil stránku stačí zmáčknout CTRL a točit kolečkem u myši
 

DeletedUser1176

Host
stále nejde vytvořit. když to chci kliknutím na tlačítko vytvořit tema tak nereaguje. pritom mi jde mackat na tocne pismo a dal do toho psat. každopadne to dam do sekce chyby. snad se to brzy vyřeší. nekdy me ta beta verze opravdu vytaci... :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru