" cechovní herní doby"

JOSEF 70

Psavec
Jak je známo po vstupu do každé herní doby získá město určitou odměnu. něco podobného by šlo i v rámci cechů. Náčrt jako úvod do projednávání 1. Dosažení úrovně cechu doby KAMENNÉ. podmínky Jedno město v cechu + 1 VB na úrovni č 2 včetně věštkyně -- odměna 15 výzkumných bodů bodů pro každého člena. 2. Cech doby BRONZOVÉ podmínky dosažení-- 4 členové v cechu 1 město s VB mimo věštkyně na úrovni č 4 + lešení VB mimo věštkyně v každém městě. Odměna 30 výzkumných bodů + 5x 10 zboží dané doby pro město s VB na úrovni č 4 -- 15 výzkumných bodů pro zbylá města bude li zájem další podmínky u vyšších dob jde projednat zde. ..... XY ..... Kolonizace Venuše-- podmínky ???? :)) Když člen cechu co podmínky dané doby plní jako jediný z cechu odejde cech se v cech dobách PROPADNE NÍŽ- podobně jako v CB :))
 
Naposledy upraveno:

OffTheWall

Komentátor
PROTI
Zbytečně složité, nevidím důvod, proč by měli členové cechu dostávat odměny za to, že jiní členové dosáhli určité éry nebo lvlu VB.
 

JOSEF 70

Psavec
cech doby železné-podmínky???-- 7 členů- 1 město s observatoří nebo s ARC na úrovni č 1----+ jiné město s třemi VB mimo věštkyni na ůrovnich 6+ 4+ 2----jedna VB mimo věštkyni na urovni č 3 ve 2 jiných městech městech --jedna VB na úrovni č 2 ve zbylých. Dokončení cechovní expedice urovně č 1 ve dvou městech:)) odměny město s ARC - kmenové náměstí--- město s 3 VB- 10O ks zboží své doby --- 2 města s VB na urovni č 3- 30 výzkumných bodů--- zbylá města 15 výzkumných bodů -----města s expedicí expediční dílna :))
 

JOSEF 70

Psavec
zajímavé a jsou založené na systému úrovní lig---dosažení určitého cíle- daného počtu bodů v CB- jako cechovní doby -- CB jako prvotní návrh vypadaly stejně těžkopádně jako cechovní doby-stačilo pár testů a hromada pilování a jak CB prokoukli:))
 

JOSEF 70

Psavec
Jo vidíte to jsem zapomněl-- když člen cechu který postup v cechovních dobách pomohl zajistit z cechu odejde může se stát že se cech v cechovní době PROPADNE- třeba i o více cech dob není li tam jiný co ty podmínky plní též.
 

Dan 77

Veterán
Stále proti.
Lepší by bylo prostě vylepšit bonusy za cechovní úroveň. Poslední dobou jejich exkluzivita a prospěšnost poklesly s tím, jak přišly lepší eventovky a CB, protože tyto bonusy z cechovní úrovně a hlavně veškeré základní herní komodity úplně devalvovaly.
 

LordFrunDor

Legenda
V podstatě nevidím žádnou výhodu v nápadu. Ve výsledku by naopak cechy s 80 členy ve středních dobách na tom byly hůž než cech o 1 hráči v době kolonizace pásu planetek. Což je dle mě nesmysl, vzhledem k tomu že cechovní funkce jsou založené na kooperaci a tedy je žádoucí mít co nejvíc členů.

teda PROTI
 

JOSEF 70

Psavec
Nemáš pravdu-- už cechovní dobu bronzovou cech jen s jedním členem nedosáhne- -nesplní podmínku že druhé město bude mít též VB když v cechu druhé město nebude- navíc už v cechovní době bronzové je podmínkou dosazení počet členů cechu 4-- Tvoje námitka je lichá--
 

sir mcbacon

Dopisovatel
Ani si to nepřečtu, jsem automaticky PROTI, nejsi schopný si přečíst základní pravidla... nemáš vůbec právo ty debilní nápady vytvářet
 

dudasek

Znalec
JOSEF70 je zřejmě poslanec v karanténě.....blbě napsané nápady,bez řádné úpravy...spousta textu a špatně se to čte-natož v tom hledat dobrý nápad...moderátoři by mu měli schvalovat příspěvky,protože smysluplněji už psal můj syn před dosažením 1 třídy ZŠ.
zbytečné komplikace,zatěžující podmínky....fakt lepší si pustit zasedání schůze PS,nebo přečíst knihu "Hovno hoří"(opravdu se tak jmenuje!),nebo se zaposlouchat do díla dramatika Václava Havla z jeho období,kdy popíjel v kotelně..