" cechovní herní doby"

JOSEF 70

Psavec
komplikace nejsou zbytečné - odměna má být za překonané překážky- za rozvoj cechu i měst jeho členů.. Chcete li pitomý nápad okouknete fotbalový turnaj 6x prohrát při 65% šanci na výhru je naprosto pravděpodobné... A psát že je něco pitomost a nenapsat proč je tedy opravdová ....--jo kdyby někdo napsal je to tak dlouhé že by se na to cechy vykašlali to je jiná... ostatně osada Egypt to ukazuje:))
 
Naposledy upraveno:
Jo vidíte to jsem zapomněl-- když člen cechu který postup v cechovních dobách pomohl zajistit z cechu odejde může se stát že se cech v cechovní době PROPADNE- třeba i o více cech dob není li tam jiný co ty podmínky plní též.
Takže cech se propadne třeba z Planetek do Marsu, pak zase postoupí do Planetek, hráči dostanou odměnu, pak se zase propadne, pak zase postoupí, hráči dostanou odměnu a tak pořád dokola? Vymyslíš někdy něco normálního?
 

dudasek

Znalec
tak ještě jednou-zbytečná spousta textu.hledat v tom podstatu nápadu je jak dělat znovu maturitu.

JE TO DLOUHÉ-CECHY BY SE NA TO VYKAŠLALY

JOSEF70-co máš Egyptem?dokončuju 7/10 a myslím,že jsou na tom mnozí lépe..některé boje to trochu zkomplikují-překážky jsou otrava,ale pár krumpáčů máš z úkolů a to stačí...zabojuješ si jako zamlada bez bonusů....nasmažíš zboží...dáš výzkum,stavíš dle instrukcí a bereš ceny,,,mě to přijde hodně na pohodu.
 

JOSEF 70

Psavec
Je li nenormální sestup z cechovní herní doby -návrat -sestup pak jsou nenormální CB s kolečkem diamant liga -platina- diamant -- myslím že jsi právě spláchl CB :)) Je li nenormální cechovní příběhová řada je nenormální městská příběhová řada - právě jsi jí spláchl :)) Úkoly pro danou dobu jsem uvedl jako příklad- asi budou třeba jiné co se splní rychleji:)) Základní myšlenka je ale správná úprava zavedených herních prvku z městského rozsahu na cechovní prvek hry
 

dudasek

Znalec
postup diamant-sestup platina-vzestup není NORMÁLNÍ,ale běžný STANDART...buď se udržíš,nebo spadneš..
cechovní/městská příběhová řada-to je ten tvůj nápad?-jinak nevím,v té hromadě textu už se mi číst nechce...-takže spláchnuto.

právě ti na Betě testují nějaké souboje-to je teprv nenormální..budu bojovat na AUTOMAT s jednotkama o několik ér dál a dostanu za to medaile,možná % bonus a nebo dokonce diamanty...to bude zase krása sledovat pravděpodobnost jako když jsme hráli fotbalový event :D
 
Nahoru