Cechovní Kasárny/a

Daniel V.

Psavec
Současný stav: Není
Hledání na foru: Nenašel jsem
Nápad: Ve profilu cechu by bylo tlačítko Cechovní kasárna. Do Cechovní kasárny by mohl každý hráč (jako je to u Pokladnice) dát svoji jednotku, jednotka by se smazala ze hráčovi kasárny a přidala by se do Cechovní kasárny. Hráč by pak musel rekrutovat novou jednotku.
Využití: Jednotky by mohli být dány do obrany provincie v CB.
 

Svatej

Legenda
srovnejme
Do Cechovní kasárny by mohl každý hráč (jako je to u Pokladnice) dát svoji jednotku, jednotka by se smazala ze hráčovi kasárny a přidala by se do Cechovní kasárny.
a
Navrhuju vytvořit cechovní sklad jednotek (podobně jako je tomu u skladu surovin), kde by hráči průběžně darovali svoje nepotřebné jednotky, podobně jako darují suroviny.
a
Napadlo mě, podobně jako v některých jiných hrách, mít možnost v rámci cechu přenechat- věnovat - jednotky do cechovní pokladnice, podobně jako se dnes věnují cechu suroviny.
a
Napadlo mě, podobně jako je v některých jiných hrách, možnost v rámci cechu přenechat- věnovat - jednotky.

Jediné v čem se tvůj nápad liší od těch z let 2015 a 2018 je využití těch jednotek. - Zatímco předchozí mysleli na CvC, ty hledáš využití v CB.
Krom toho se obdobný námět objevuje s pravidelností opilého kolotočáře i na jiných jazykových mutacích které sleduju. Nelze tedy říct že by tenhle nápad nikdy vývojáři nedostali k prodiskutování na stůl. Musíme se tedy ptát, proč to ještě nemáme, i když se o tom mluví roky? No nejspíš proto že to ve hře vývojáři nechtějí. ;)
 

Dan 77

Veterán
Zásadně proti, takovou blbost jsem už dlouho nečetl :D
I kdyby mechanika CB byla stavěná na obranu vlastními jednotkami (což není), tak by stačilo prostě vložit SVOJE jednotky. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.
 
Nahoru