Cechovní pokladnice armády - věnování vojáků cechu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
Podle mého pokud by se to dalo do pokladny, měla by sloužit výhradně do obran.
To, že by armádu mohl používat kde kdo na jakékoliv boje se mi nelíbí.
Pokud chci bojovat, armádu si na to musím poctivě našetřit sama.
 

DeletedUser7629

Host
Trojan, souhlasil bych i jen s moznosti obran, ale jde mi o to obecne. Presto nevidim problem v moznosti venovat i na utoky, pokud to budou bojvnici cechu a nekdo jim ty vojaky dobrovolne da. Jak jsme rikal, ne vsichni mohou pres den bojovat a takto by mohli cechu pomoct tim, ze venuji vojaky bojovnikum.
 

trojan1673

Veterán
Podle mého názoru by se to dalo lehce zneužít.
Hráči co bojují neustále jak se sousedy tak v CVC, by měli neomezené možnosti.
Svou armádu by si klidně mohli použít u sousedů a tu cechovní na boje v CVC a to je vlastně to jediné co je zastaví.
Málo armády nebo už dost zraněné jednotky.
 

Henzisek

Znalec
No a tady by se hodila ta VB. Dejme tomu že VB by byla kasárna. A jedna VB = 1-2 Vojáci v kasárně/pokladnici (80 členů 160 vojáků). Tedy pokladnice by byla omezená.
 

Dan 77

Veterán
Podle mého pokud by se to dalo do pokladny, měla by sloužit výhradně do obran.
To, že by armádu mohl používat kde kdo na jakékoliv boje se mi nelíbí.
Pokud chci bojovat, armádu si na to musím poctivě našetřit sama.
To by vyřešilo právo Důvěryhodný, které bývá přidělováno jen některým členům cechu.
 

DeletedUser7629

Host
Znovu říkám, nebránil bych se nastavení nějakých omezení, proto jsem to předložil k diskusi, jde mi o hráče co nemají čas během dne bojovat, aby mohli cech podpořit takto.
 

DeletedUser2451

Host
Jsem proti !!!
a říkám to tu již po několikáté kdo nemá na to aby jel v CvC tedy i nějaký cech tak ať nebojuje a necpe se někam kde na to nemá suroviny nebo vojáky či čas a furt nefňuká a nevymýšlí hlouposti je to furt dokola
A taky naučte se sem zadávat příspěvky tak jak je to ukazané v šabloně
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru