Cechovní pokladnice armády - věnování vojáků cechu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Napadlo mě, podobně jako v některých jiných hrách, mít možnost v rámci cechu přenechat- věnovat - jednotky do cechovní pokladnice, podobně jako se dnes věnují cechu suroviny. Mohlo by to být omezeno celkovým počtem nebo určitým limitem od každého typu. Kdo třeba moc nebojuje, mohl by darovat vojáky do pokladny cechu. Pomohlo by to v CV a zaroven by i ti, co nemaji cas bojovat, mohli svemu cechu prispet jinak, nejen surovinami, ale i vojaky. Co rikate ostatní?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Špatný nápad to není, lepší než půjčování armády mezi hráči.
Nebyl by pak problém z důvěryhodností.
Pokud chci vyměnit obranu musím být důvěryhodný a v tomto případě bych být nemusela.
Důvěryhodnost by nepotřebovalo tolik lidí, protože z pokladnice může měnit nebo doplňovat obranu bez problémů pár hráčů.
Takže, proč ne.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7347

Host
Já jsem pro všema dvaceti :) super nápad! Dávám plné hodnocení
 

Dan 77

Veterán
A ani nápad Henzise na novou VS, ze které by se trénovaly jednotky přímo do cechovní pokladnice, nebyl vůbec špatný.
 

DeletedUser5701

Host
Bezva nápad. :) Moc se za něj přimlouvám. Prosííííííííííím
 

DeletedUser9906

Host
To podle mě nemůže fungovat, úplně by to shodilo mechaniku CvC. Teď je počet disponibilních jednotek dán počtem kasáren a alcatrasů v cechu. Kdyby se zavedlo něco takového jako cechoví pokladnice vojsk, tak přestává alcatras mít smysl, v cechu by stačilo pár kasáren a přesto by se dalo naakumulovat obrovské množství vojska. Takže za mně ani náhodou:)
 

DeletedUser7629

Host
Qwertik: podle me by Alcatrazy a kasarna zustaly, jen by hrac, ktery (dejme tomu) nema pres den cas bojovat, mohl pomoci cechu pridelenim vojaku, ktere by pak cech mohl kdykoli pouzit. Alcatrazy a kasarna by zustaly, tohle by bylo jen jejich doplnenim. Stejně jako padají šurky pro cech by bylo možné věnovat víjáky - jen pro cechovní války, takže by je důvěryhodní mohli použít jen pro cech, ne třeba na útok na sousedy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10383

Host
Proč ne, když poskytuji suroviny, proč nedat i tanky... :)
 

DeletedUser2059

Host
Hráč by pak mohl používat jednotky cechu pod svým velením v cechovních válkách.

Nyní když máme filtr na závislé a nezávislé jednotky tak bychom tam mohli přidat další - cechovní kategorii, pokud by tento návrh prošel.

attachedfilter.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12031

Host
Mě by se to také líbilo. Jsem pro. Hráč by prostě jen přiřadil jednotky,stejně jako je přiřazuje do obrany města, které muže použít třebas válečník cechu.
 

DeletedUser12288

Host
jsem pro, Alcatrazy dávají vojsko jen jednotlivým hráčům, takhle by je mohli využít cechy v CV. Zároveň s tím by bylo dobré zamyslet se nad možností kontroly příspěvků do cechovní pokladny- jakousi historii,kde by byl přehled,kdo,kdy a kolik čeho cechu poskytl.
 

DeletedUser8339

Host
Jsem pro, nemám čas se scházet na nějakou hodinu a jít si bouchnout. Ale armádu můžu někomu svěřit.
 

Kayro

Znalec
Klidne by ve hre mohla byt i VB podobna Alcatrazu ktera by vyrabela vojaky jen do spolecnych kasaren jako to umi Atomium ze zbozim.
 

DeletedUser7629

Host
Kayro, me neslo o novou VB na vojaky, to neni potreba. Jde jednoduse o moznost venovat vojaky pro cech a CV. Podobne jako je to dnes se surovinami. Ti, kdo nemaji cas bojovat, by mohli prispet vojaky a poskytnout je cechu bojovnikum. Pres spravu armady by si sami rozhodli co venuji cechu za vojaky a kolik. Mohli by venovat vojaky z kasaren nebo z Alcatrazu, pripadne oboje, bylo by to podle jejich vule. Bojovnici cechu by je pak meli k dispozici na CV.
 

Kayro

Znalec
Cechovni budova na vojaky by byla zas neco trochu jineho nez porad jen dokola obyvatele a spokojenost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru