Cechovní x necechovní obchodní nabídka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14093

Host
Současný stav: Při zadávání obchodní nabídky se volí, zda je nebo není cechovní. Po zadání obchodní nabídky toto nelze změnit.

Návrh (nápad): Zpřístupnit možnost volby cechovní x necechovní nabídky i po zadání nabídky.

Zdůvodnění: Pokud mi nikdo nepřijme mou nabídku v určitém čase (který jsem ochoten akceptovat), měl bych mít možnost tento atribut změnit, abych s tou nabídkou uspěl, aniž bych musel nabídku mazat a zadávat ji znovu s opačným atributem.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ano
 

DeletedUser14093

Host
Když jsi proti, měl bys říct důvod. Měl bys moje argumenty zpochybnit. Pokud sis teda můj příspěvek pořádně pročetl. To zaprvé. Zadruhé nechápu, proč se tady hlasuje pro nebo proti. To snad musí posoudit tvůrci hry, jestli takové chování hry chtěli, jestli to byl jejich záměr, a nebo jestli to je vedlejší negativní (nebo třeba i pozitivní) chování určité části hry. Oni by měli posoudit, jestli pro nebo proti, jestli to je nápad v duchu jejich záměrů, a nebo naopak proti.
Tím chci říct, že pokud ti něco na mém nápadu vadí, je to jenom kvůli tvé vlastní hře, a měl bys říct proč by ti ta změna měla vadit ve tvém městě.
 

Svatej

Legenda
1) Prostě se mi to nelíbí. Stačí ti to takto? :D
2) tady se nehlasuje o implementaci / neimplementaci do hry. Tady jde o to zjistit jaký by na to měli názor hráči.
Podle toho, ale i podle nápadu samotného se členové CZ týmu rozhodnou, zda daný návrh pošlou dále do Hamburku.
A v Hamburku ho s vysokou % šancí člen developerského týmu po přečtení hodí do koše... :)
 

DeletedUser14093

Host
"Prostě se mi to nelíbí" není odpověď. To teda nestačí. A předjímat, co udělají v Haburku nebo kdekoliv jinde - to bychom se tedy nemuseli vůbec namáhat a toto fórum (vlákno) by se mohlo zrušit.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle asi je ozehave tema bude trh zahlcen špatnýma nabídkama a v tom případě spis by bylo lepší se zamyslet nad tím proč je nikdo nebere a cech aspon nějak funkční se snaží většinou o dodržování správných poměrů..pouhym zaškrtnutím mimo cechovni by se téměř nic nevyřešilo v případě že jseš v takovém cechu kde takove nabídky akceptovalne jsou nebo nejsou

Pořádně jsem četl ted tvůj příspěvek spis pro upřesnění pokud nabídku das jako mimocechovni vidí ji kazdy jak cech tak pratele přátelé a sousedi a tím pádem ji dát jako pouze cechovni trochu ztrácí smysl pokud teda není výjimečně výhodná
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Proti

Jenom doplním petrpivoj i mimocechovní nábídka akceptovaná hráčem ze stejného cechu nestojí výzkumný bod. Tedy cechovní nabídky jsou spíše pro skrytí nabídky před zbytek lidí, protože si tam děláš obvykle nějakou domluvenou nabídku, u které nechceš, aby ji vyměnil někdo jiný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru