Cechovni bitvy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16647
  • Vytvořeno

DeletedUser17617

Host
Přehled o bojujících hráčích by byl potřeba - sebelepší velitel nic nenadělá když si jeho armáda dělá co chce :)
tím nemluvím o nějakém přísném nařizování něčeho ...
také by neškodilo aby mohli odpovědní hráči - STOPNOUT - boje na rozjetém sektoru - je k naštvání když někdo nekontrolovaně předčasně dozazí území ...
 

dudasek

Znalec
to je blbost-je to hra a kazdy si hraje po svem..muzu byt nastvany,kdyz nekdo utoci na dohodnuty mir,ale nekomu narizovat,potazmo mu branit zabirat uzemi?40 let komunismu stacilo-jestli chces diktaturu mazej do ciny(omlouvam se za interpunkci,blbne mi klavesnice)
 

ladacert

Psavec
Jo ta kontrola by se hodila:D Tak pokud si více členů dělá co chce tak to je asi zbytečný pokud ovšem pouze jeden účelně(máme podezření že je to špeh) tak by se kontrola dost hodila. Samozřejmě už pracujeme na zjištění sice je to dost složité,náročné ale nevadí nějak si s tím poradíme! :D
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
mám zkušenost,že jsme dohodli dělení mapy a protější "šéf" dohodu porušoval-přišlo se na to až když jednoho vyhodili a porušování pokračovalo...4 hráči od nich přešli k nám a šéf snad nakonec také opustil svůj cech-asi i předal práva....každopádně až na popku jsme získali dobré hráče a jsme nakonec docela spokojeni. :))
 

d arvit

Odborník
to je blbost-je to hra a kazdy si hraje po svem..muzu byt nastvany,kdyz nekdo utoci na dohodnuty mir,ale nekomu narizovat,potazmo mu branit zabirat uzemi?40 let komunismu stacilo-jestli chces diktaturu mazej do ciny(omlouvam se za interpunkci,blbne mi klavesnice)

ale tady už si pleteš svobodu s anarchií, na to pozor, hrozně rádi zapomínáte s tou svobodou na jednu věc
tvoje svoboda končí tam kde začíná moje.
v okamžiku kdy mi někdo narušuje mojí (cechu) svobodu (snahu v bitevkách) svými neuváženými, uváženými nebo ignorantskými skutky, mám právo vědět kdo to je a upozornit ho kvůli nápravě..

beru to jako úplnou samozřejmost, když je vidět kdo dal stavět budovu, kdo jí zboural tak by bylo dobré vědět kdo začal útok a kdo dal (aktuálně) poslední.
 

dudasek

Znalec
nemáš právo-stejně tak jako nemusíš vědět,kdo je online,pokud nevyvíjí nějakou aktivitu...
 

DeletedUser17617

Host
nemáš právo-stejně tak jako nemusíš vědět,kdo je online,pokud nevyvíjí nějakou aktivitu...
co sem pleteš nějaké právo ??
já nemám právo a ani nemám zájem vědět jakým stilem hraješ - dokud Tě nebudu mít v cechu ( tam se snažíme jeden o druhém vědět )
píšeme tady o Cechovních bitvách - tedy o záležitosti cechu a všech jeho členů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Odborník
nemáš právo-stejně tak jako nemusíš vědět,kdo je online,pokud nevyvíjí nějakou aktivitu...

tohle je první hra co znám, kde neni vidět kdo je online, je to zajímavá změna, proč ne..

nemám právo to vědět u jiných cechů, ale ve svém to mám právo vědět, stejně jako vidim kdo je ve vlákně, kdo má kolik bojů, na kolik % máme expedici, jsou to cechovní věci, kdo nechce aby to o něm cech věděl at neleze do cechu a hraje si sám na sebe a může být tajemnej jak chce
 

dudasek

Znalec
no pravidla jsou předem daná-nemůžeš to vidět,ač jsi v cechu sebevýš-zvykni si,nebo si dej nápad a zkus to změnit-ale tuším,že jiní před tebou už neuspěli...
 

dudasek

Znalec
píšeme tady o Cechovních bitvách - tedy o záležitosti cechu a všech jeho členů
máme také speciální vlákno a diskutujeme o budoucích krocích....mám právo zakladatele,ale nemůžu a nechci nikoho nutit zabírat tam,kde sám nechce:nejsem diktátor a chápu,že to některé lidi nebere.....když jsem navrhl povinnost hrát CB a vypustit CE pohrozilo 4/16 hráčů,že to odmítají a že pokud na tom budu trvat odejdou-je to jako by mě někdo nutil CvC-já nechci plýtvat zboží(ač cechovní) a ani čas někde,kde sám nechci..
 

Dan 77

Veterán
nemáš právo-stejně tak jako nemusíš vědět,kdo je online,pokud nevyvíjí nějakou aktivitu...
A není bojování v CB (tj. v CECHOVNÍCH bitvách) forma vyvíjení aktivity?? :D Teď jde o to, jak moc bude viditelná.
Ona už teď viditelná je, pokud budu právě online a sledovat u hráčů počet bojů a jejich nárůst v řádu minut (podle počtu členů případně v kombinaci se zapisováním si čísel nebo screenováním), ale to je zbytečně složité, zvlášť u velkých cechů, u malých cechů by nebyl problém až tak. Ale možnost vysledovat tu je, jde jen o to ji zjednodušit, ne?
Proč se do toho plete, jestli na to v CECHU máš právo? Právo na to vidět, kdo je online a kdo ne, ať už dělá cokoli, si nepleť s právem na to vidět, kdo zasahuje do cechovních zaležitostí. Kdo bojuje v expedici (není podstatné) a kdo co udělal v CvC (je podstatné), to už vidět beze všech okolků je - máš s tím problém?

Jo ta kontrola by se hodila:D Tak pokud si více členů dělá co chce tak to je asi zbytečný pokud ovšem pouze jeden účelně(máme podezření že je to špeh) tak by se kontrola dost hodila. Samozřejmě už pracujeme na zjištění sice je to dost složité,náročné ale nevadí nějak si s tím poradíme! :D
Říká za cech, který používá tu statickou taktiku s osázením mapy téměř dokončenými vlajkami ve spolupráci se spojencem. :D
(Viz předchozí stránka v tomto vlákně, nestěžují si na to snad jen ti, kteří tu taktiku buď sami používají nebo o ní neví nebo komu je celé CB šumák.)
 
Naposledy upraveno:

ladacert

Psavec
jj ale někdo nám to občas zavírá bez domluvy tak na tom musíme zapracovat :D :D jak budeme v dia lize kde budou další co používají statickou taktiku tak to bude zajímavé už se nemohu dočkat :D
 

Dan 77

Veterán
jj ale někdo nám to občas zavírá bez domluvy tak na tom musíme zapracovat :D :D jak budeme v dia lize kde budou další co používají statickou taktiku tak to bude zajímavé už se nemohu dočkat :D
Jj, kdo se dohodne jako první nebo přesvědčivěji, vyhraje CB. Resp. všichni včetně vás a NNN se budou chtít dohodnout s Kohortou. :p (Pro nezasvěcené jde o cechy na Arvahallu.) Tak o tom budou nově CB, dámy a pánové! :D
 

trojan1673

Veterán
V CB je na prt, že není záznam, my máme někoho v cechu kdo nám to zavírá umyslně a škodí, škodí i v CvC dlouhodobě, ale není to tak strašné.
Chytit se ho nepodařilo, záznam pořádně nefunguje, když je zrovna potřeba.
Už aby to bylo i v CB, s takovou to přestává bavit a práce cechu jde do, víte kam :(
Co mě osobně mrzí, že nejde bránit, to by si nikdo na našich polích ani neškrtnul :D
 

DeletedUser12887

Host
PRO

Založení oblehu kým a kdy
Dobytí uzavření kdy a kým

Vidět bojovníky v cechu podobně jako v CE
Počet bojů za hodinu za den
Počet vyjednani za hodinu a den

Vidět v logu vedle rovnou počet surovin vynaložených za budovy včetně toho které se staví podle času nebo jsou urychlené za použití herní měny
 
Nahoru