Cechovni bitvy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16647
  • Vytvořeno

Zelda

Člen
Jsem zvědav, jestli se tohle téma někam pohne. Od začátku tohoto kola CB v cechu řešíme problém, že si úzká skupinka členů dělá co chce (buď útočí na spojence nebo naprosto nesmyslně farmí). A nemáme vlastně způsob, jak zjistit kdo to je a zbavit se ho.
Omezení práva vyhlásit útok na provincii na důvěryhodné členy by tenhle problém snadno vyřešilo. Na jednu stranu by neomezilo ty, co bojovat chtějí, ale nechtějí (nebo jsou líní) číst rozkaz a na stranu druhou by eliminovalo ty, kteří tak činí záměrně ve svůj osobní prospěch nebo poškození cechu (i jeho pověsti).
Uzavření bojiště by asi tak snadné řešení nemělo, ale to myslím zase není tak palčivý problém.
 

DeletedUser17617

Host
Uzavření bojiště by asi tak snadné řešení nemělo, ale to myslím zase není tak palčivý problém.
Tím uzavřením bojiště ( rozjetého sektoru ) - bylo myšleno dočasné pozastavení bojů na daném sektoru a přesunutí síly tam kde je to potřebnější ...
toto rozhodnutí by mohli udělat jen určení hráči a ti by pak zase sektor odemkli ...
šlo by samozřejmě o pozastavení bojů svého cechu - ne o uzamčení pro cizí :)
 

Svatej

Legenda
Dovolím si argumentovat že u expedice ani v TOP cechu nevadí, pokud se odemčení dalších úrovní zpozdí o půl dne. Kdežto takovéto zpoždění u CB může v diamantové lize znamenat rozdíl mezi první a poslední pozicí při ukončení kola. ;)
 

Svatej

Legenda
d arvit: Dobrej argument. Uznávám že v tom máš pravdu.
Což neznamená že by mi to přišlo jako ideální řešení. Stačilo by prostě seznam lidí kteří a) dali 1 střet na kterém území b) kteří dané území zavřelo. Historie akcí už v této funkci je, stačí jen lehce upravit co se v nich zobrazuje. Programátorsky méně náročnější, funkcionálně menší zásah.
A cech už si pak hříšníky potrestá dle libosti. Není nutnost žádného "zamykání a odemykání" území.
 

d arvit

Odborník
samozřejmě, přidat do historie akcí/přehledu kdo začal boj, kdo zavřel a do praporku progresu po najetí kdo dal kolik vyjednávání a bojů je nejjednodušší a naprosto dostačující řešení..
 

DeletedUser17617

Host
samozřejmě, přidat do historie akcí/přehledu kdo začal boj, kdo zavřel a do praporku progresu po najetí kdo dal kolik vyjednávání a bojů je nejjednodušší a naprosto dostačující řešení..
jj to by bylo ideální - no snad se něčeho takového dočkáme :)
prostě chtělo by to zase jednou udělat jednu potřebnou věc - místo deseti kravin ...
 
přesně tak, a nikdo neřiká že by to právo měl mít jeden člověk, klidně ho může mít 10-20... důvěryhodných lidí..
Ani to někdy není samospasitelné. V cechu nás bylo okolo 20, práva mělo 5 lidí, ale všichni asi spoléhali na mne, protože když jsem se v úterý v poledne dostal ke hře, odemčeno nebylo a někteří správy už měli odehráno pár kol...
 

d arvit

Odborník
to ale neni problém práv nebo systému

1, využíváte možnosti cechu na 1/4 (20 lidí z 80 - chcete to tak, tak prostě počítejte s jistými omezeními)
2, opět váš problém že práva má 1/4 z 20
3, problém lidí v cechu a problém oprávněných osob,
pokud mám práva a přihlásim se tak odemknu
pokud nemám práva a nemůžu dál tak napíšu a počkám až někdo s právy odemkne a naopak, vidim že někdo chce odemknout tak odemknu..

nemůžeš odsoudit systém jako nedostatečný když ho využíváte z 1/80
 

DeletedUser12887

Host
PRO

Jinak spíš bych zavedl výsledek zda se to postoupilo dál
Vyřešeno za 10 mesicu 15 let nebo okamžitě apod...
 

DeletedUser13966

Host
ahoj, mám takový návrh jestli by v cechovních bitvách byla možnost aby se cech mohl sám rozhodnout o postoupení nebo nepostoupení do vyšší ligy po té co jsme nahlédli do diamantové ligy tak už o ni nemáme zájem
 

DeletedUser17617

Host
ahoj, mám takový návrh jestli by v cechovních bitvách byla možnost aby se cech mohl sám rozhodnout o postoupení nebo nepostoupení do vyšší ligy po té co jsme nahlédli do diamantové ligy tak už o ni nemáme zájem
Tuto možnost máte
umisťujte se v Platině maximálně na 4-5 místě a určitě vám Diamantová liga nehrozí :)
 

DeletedUser13966

Host
napíšu to jinak pokud si chaos,templáři a NNN což jsou nejdéle hrající cechy udělají mezi sebou dohodu což prakticky znamená že ostatní se jim prostě hráčsky nemůžou vyrovnat a v platině kde se dá hrát, vyhrát nemúžem jinak půjdem do dia ligy super vyhlídky
 
Nahoru