Cechovni bitvy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16647
  • Vytvořeno

DeletedUser16647

Host
Současný stav: kdokoli a kdykoliv může založit bitvu, respektive obleh. Nikdo nezjistí kdo to udělal.

Nápad:
založit obleh nebo bitvu by mělo mít pouze vedení. A potom důveryhodni členové cechu kteří dostanou od vedení práva.

Nebo jiný nápad se stejným výsledkem :
Další možnost by byla jista forma diplomacie, kde by vedení označilo na mapě spojence a na ty by nikdo mimo vedení nemohl dát obleh.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru
: ANO , našel jsem nějaké zmínky v sekci otázky, a je vidět že to znepokojuje vic hráčů. (Současný stav vyhovuje snad jen "věčným buričům" )
Díky za podporu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Verkos Vlkan

Komentátor
založit obleh nebo bitvu by mělo mít pouze vedení, to jest důveryhodni členové cechu.
to se mi nezamlouvá , cokdyby nikdo z vedení nebyl online ? ostatní hráci by se nemohli zucastnit.male cechy o 10 clenech naprikald maji treba jen 1-2 cleny vedeni.

Další možnost by byla jista forma diplomacie, kde by vedení označilo na mapě spojence a na ty by nikdo mimo vedení nemohl dát obleh.
oznaceni je asi zbytecne a co se tyce oblehu to same co to prvni.
 

Dědeq

Znalec
PRO zavedení zvláštních práv na založení oblehu, resp. napadení jiného cechu.

V CvC na to právo Důvěryhodný již existuje. V CB analogicky rovněž existuje právo Budovatel bojiště, přičemž oboje má stejný základ - jedná se v CvC zejména o právo utrácet zboží z cechovní pokladny za oblehy a odemykání obranných slotů, což opět implicitně ovlivňuje další možné akce cechu, resp. v CB utrácení společných surek za stavbu budov.
V CvC však toto právo umožňuje rovněž propouštět hexy (v CB neaplikovatelné), a implicitně také obsahuje zejména možnost nasírat okolní cechy. Řekl bych, že proto se to právo jmenuje "Důvěryhodný", nikoli "Pokladník".
V CB taková implicitně vyplývající restrikce neexistuje. Bylo by dobré ji doplnit, neboť prosté přebrání modelu z CvC nezahrnuje všechny implikované dopady.
 

Zelda

Člen
fmash- napsal přesně to, co jsem chtěl napsat já. Prostě a jednoduše do nového oprávnění pro CB přidat kromě možnosti stavět v provincii budovy oprávnění pro zahájení útoku a ostatním bez oprávnění ho odebrat. Bojovat budou moci stále všichni, ale směr útoku budou vybírat pouze ti, kteří nebudou CB hrát jen kvůli bodům za boj a osobním odměnám. Protože teď je to totální chaos, i když máme nějaké alianční smlouvy, tak se nedají dodržet, když jsou v cechu jedinci co vidí jen svůj zisk. Navíc se ani nedá zjistit, kdo ten který útok zahájil. Takže ta mne ANO, přidat pod oprávnění právo zahájit útok, členům bez oprávnění odebrat.
 

DeletedUser14179

Host
PRO zavedení zvláštních práv na založení oblehu, resp. napadení jiného cechu.

Ani nápady na označení spojence pomocí diplomacie a zavedení výpisu podobně jako v cvc, nejsou vůbec od věci

A já osobně bych uvítal změnu barvy vlastního území z té ojíněné bílé (někdo to nazývá stříbrnou, ale není tomu tak :D ), na tu konkrétní, pod kterou nás vidí i ostatní, protože mám rád barvičky :D
 

Svatej

Legenda
založit obleh nebo bitvu by mělo mít pouze vedení, to jest důveryhodni členové cechu.
Vedení nerovná se "důvěryhodný" ale PRO. Jako to je v CvC.
Další možnost by byla jista forma diplomacie, kde by vedení označilo na mapě spojence a na ty by nikdo mimo vedení nemohl dát obleh.
PROTI
(Současný stav vyhovuje snad jen "věčným buričům" )
Tak vzhledem k tomu že se jako rebel cítím, tak bych měl tedy negovat celý tvůj návrh... Hmm, nechám si to ještě projít hlavou! :D
 

DeletedUser16647

Host
Ano , i přehled kdo a kdy útočil na jakou provincii, zpětně v pravém vyskakovacím seznamu, by pomohl. Stačilo by pak kliknout na na provincií v seznamu a bylo by vidět kdo a kdy tam jak získal body
 

Dan 77

Veterán
PRO dodatky k návrhu (spousta dobrých nápadů, jak se různě se situací popasovat).

PROTI návrhu v původním znění od zakladatele vlákna (nedomyšleno).
 

DeletedUser16647

Host
Musel jsem upravit puvodni příspěvek. Opravdu se to asi dalo chápat jinak než jsem zamýšlel. Nicméně příspěvky od ostatních hráčů jdou, byť trochu jiným řešením , ke stejnému cíly.
 
souhlas! Kdyby nikdo nebyl online? Tak má cech smůlu... A i proto přece může mít více vojevůdců, nebo speciálních oprávnění na CB
 
No je fakt ze nejaka moznost pridelovani prav by nebyla spatna. projevuje se to zvlaste v aliancich ... vzdy se najde nekdo kdo nerespektuje dohody a pak jak o zivot musime pasat do vlaken aby se zastavili utoky na alianacni cechy ... je to vycerpavajici a frustrujici.
takze ... souhlas.
 

DeletedUser16051

Host
U nás vedu CB a většinu času řeším kdo byl zase kde aktivní :D Rozhodně souhlas. V nastavení práv členů už je "Budovatel bojiště" a tak by se mu jen rozšířila práva.
 

DeletedUser13489

Host
Zcela jednoznačně PRO jak pro možnost založení oblehu, tak, a to hlavně, i pro historii dobývání, která by ukázala počet bojů každého hráče v dané provincii
 
Ano založení útoku/oblehu jen hráč mající na to práva od vedení. A určitě též možnost vidět kdo zrovna útočí na konkrétní provincii
 
Nahoru