CECHOVNI BITVY

Ahoj všem. Cechovni bitvy nás všechny baví, ale už to není o strategii a sile jednotlivých cechů, ale o spojenectví.Co spojit všechny světy do CB? Jako je to v expedici. Nebudou v CB jen cechy z toho daného světa, ale i z ostatních světů. Zmizela by spojenectvi a myslim, že i kvalita jednotlivých lig by šla nahoru.
 
Já hraju na F a nemyslím si, že bysme měli tak velkou šanci proti někomu, kdo hraje v cechu který byl založen dřív než můj svět a má plnou pokladnici. Tak jak to je my to vyhovuje. ZÁSADNĚ PROTI.
 

Wayner Re

Turista
Pro
Bylo by to oživení
V současné době, kdy je výběr cechů ,,zcela náhodný" a tím pádem jsme na mapě stále s těmi samými cechy je to čím dál tím větší nuda
 

Daniel V.

Psavec
To by snad bylo lepší založit ´´Další cechovní bitvy´´ ve kterých by se dala hrát na všech světech. ten nápad má ještě nějaké mouchy ale v základu to je promyšlené. Malé pro
 

Auri

Turista
PROTI naopak velmi kvituju novinku INNA z posledních pár kol, že se výběr zúžil už nejenom na cechy ze stejné ligy ze stejného světa, ale že dostáváme pořád ty samé cechy dokola. Nic zábavnějšího jsem v téhle hře ještě nezažila :-DDD
 
Nahoru