Cechy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Dotaz asi předčasný,ale má vůbec cenu zakládat cech pokud mě to bude po updatu 11 házet každé dva týdny někam jinam do sousedství ? Nebo jsem to špatně pochopil?:)

(Připravujeme
V následující verzi (0.11.0) se změní fungování sousedství. Aktivní hráči budou seskupováni do společných sousedství každý týden, nebo dva. To pomůže obchodu. Sousedství se tak budou skládat jen z aktivních hráčů. Plánujeme již zmíněné volné obchodování v rámci cechu.)
 

DeletedUser1176

Host
verze 0.11.0

Připravujeme
V následující verzi (0.11.0) se změní fungování sousedství. Aktivní hráči budou seskupováni do společných sousedství každý týden, nebo dva. To pomůže obchodu. Sousedství se tak budou skládat jen z aktivních hráčů. Plánujeme již zmíněné volné obchodování v rámci cechu.

Dotaz:
k seskupování hráčů souhlasím a seskupoval bych aby měli zhruba stejně bodů nebo zhruba ve stejné fázi doby. to by byla stavajici ikona jako dnes.
vedle toho bych si predstavoval jeste jednu ikonu s obrazky hracu a možnosti listovani - cech
- tim se naskyta možnost dvou obchodu (staci zadat objednavku a jestli ma byt viditelna pro vsechny nebo jen pro cech):
1. obchod na kontinentu
2. obchod vramci cechu
hraci by se mohli prehazovat podle libosti ale zustal by cech a informace hracu v cechu. Takze by se mohlo stat ze mezi 80 hraci by byl kazdy z jineho cechu...
jak by se hraci menili doslo by k seznamovani s dalsimi. nekdo postupuje rychleji nekdo pomaleji...
dale bude umožneno vyhledavani hracu? Kamarad zacne hrad (na muj popud) tak dává smysl že ho budu chtít do svého cechu....

Schází se má představa s vývojáři či nikoli?
 

DeletedUser

Host
Já zase doufám, že výše postavení hráči v žebříčku budou mít díky tomu "výhodu" a akorát budou neaktivní hráči z jejich kontinentu nahrazeni aktivními.
 

DeletedUser7

Host
Ahoj vaks, hra bude zoskupovať len aktívných hráčov, čiže sa už nemôže stať že budeš na kontinente s hráčom čo má 0 bodov.

To sarie : To ti neviem ako to bude zoradené všetko sa dozviete po update na ktorý čakáme.
 

DeletedUser

Host
Počkat, to bude update rovnou na verzi 0.11.0 a verze 0.10.0 se přeskočí?
 

DeletedUser1176

Host
bavime se o verzi 0.11.0 a jeste ani nemame 0.10.0 .-)
je mi jasne ze se hned odpovedi nedockam, jen doufam ze vyvojari uvazuji stejnym smerem.

dekuji za reakci apchu
 

DeletedUser

Host
Jo, to jsem si myslela, jen mě velmi zmátlo "na ktorý čakáme", vzhledem k tomu, že čekáme na 0.10.0 :D
 

DeletedUser7

Host
Všetko príde, nám nezostáva nič iné len čakať na nové verzie ktore prídu postupne :)
 

DeletedUser

Host
Ono je docela i výhoda, že jsou na anglickém ty update dříve, člověk si tam aspoň může novinky "osahat" a pak má již jistou výhodu tady, kde hraje naplno :D
 

DeletedUser1176

Host
for apchu: stalo by zato kdyby sem dali nejaky plan ci vizi kam chtej a jak hru smerovat.... urcite nejsem sam koho zajima ve verzi 0.11.0 kdyz nas tak navnadili....
 

DeletedUser7

Host
Všetko sa včas dozviete, naprv sa musia odstrániť chyby.
 

DeletedUser

Host
for apchu: stalo by zato kdyby sem dali nejaky plan ci vizi kam chtej a jak hru smerovat.... urcite nejsem sam koho zajima ve verzi 0.11.0 kdyz nas tak navnadili....

To je utopie. Inno kolikrát není schopné poskytnout kvalitní informace ani Community manažerům a to poté, co je update nahrán, takže pochybuji, že by dělalo takovou charitu :D
 

DeletedUser

Host
Já spíš doufám,že se budou měnit jen ti neaktivní hráči.Nerad bych přišel o osobní vztahy se svými sousedy,kteří ale do cechu nepůjdou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru