Celoobrazovkový režim zamrzá

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
Svět: Brisgard
Prohlížeč: Opera
Popis hry: při celoobrazovkovém módu hra zamrzne, při přepnutí zpět do normálu funguje zase normálně
Zkoušel jsem hledat chybu na foru? Ano zkoušel - ve všech 4 vláknech :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Řekl bych, že je to způsobeno ze stejných důvodů jako je občasné(někdy častější, jindy méně) zasekávání hry i v okénkové podobě.
Zkrátka hra už je v takové fázi, že system hru spolehlivě brzdí.
Vývojáři na Inno o těchto problémech vědí, ale obávám se, že boj s tím bude běh na hodně a hodně dlouhou trať a navíc s nejistou cílovou páskou (jen můj názor).
Otázkou je, jestli bychom preferovali ustálení systemu, nebo máme raději další a další novinky, které této situaci rozhodně nepomáhají.
 

Thesseus

Znalec
Chápu, chápu. Jen považuji za občanskou povinnost to hlásit :)

Myslím že většina by raději uvítala ustálení systému, odstranění základních nedostatků a snížení náročnosti než další a další novinky do nestabilní a velmi náročné hry.
Ve středověku, při malých městech mi to nevadilo ale teď je část věcí nehratelná - jako třeba ruční boje se sousedy anebo motivace většího počtu hráčů a to je přece špatně.

Jak dlouho se ještě asi budou zvětšovat města a celkově zvyšovat náročnost hry, aniž by se z druhé strany pracovalo, jak říkáš, na ustálení systému?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru