Chátrání budov

Současný stav: nic roky stojí budovy a nic se jim neděje....
Nápad: V každé reálné civilizaci, kdekoliv a kdykoliv na světě podléhají budovy "zubu času" opadávají omítky, propadají se krovy..... jen naše budovy jsou pořád takové jaké jsme je postavili... bylo by pěkné muset budovy udržovat za pomoci zboží z různých dob... chátrající neopravená budova by pak mohla poskytovat jen určitou část své maximální produkce .... například denní poškození budovy 1% sníží zisk čehokoliv z budovy o 0,5% čili když hráč 100 dní budovy neopraví budou poskytovat pouze 50% své maximální produkce... na to konto se samozřejmě nechá vymyslet i velkolepá budova která půjde částečně proti tomu poškození budov... vím, že se to většině nebude líbit, ale současné FoF je jen o honění procent a získávání odměn z bitev... a krásné letité budovy které produkují zboží jsou v drtivé většině zapomenuty v propadlišti dějin... a hráči je prostě nestaví protože je k tomu nic nemotivuje... je to jen takový myšlenkový pochod třeba se někomu zalíbí a zkusí rozpracovat více
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ANO
 

Svatej

Legenda
Dřív podobně "zastarávala" výroba. Když jsi jí nevybral do XY dní, tak se ikona produkce změnila na rybí kosti anevybral jsi z toho nic.
Z jakýho důvodu to odstranily nevim, bojim se ale že když nechtěly zastarávání výroby, tak u budov to bude to samé.

Přesto ale opatrné PRO. Spíš než na denní bázi bych byl pro delší limity.
 

peepee77

Veterán
@Svatej mám dojem, že zkažená výroba nebyla odstraněna, ale ten interval se hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně prodloužil :D
 

peepee77

Veterán
@Svatej dík za info, jsem to nedohledával. Ale měl jsem dojem, že se někomu na testovacím neveřejným serveru bety povedlo rybu dostat, když měl nastavenej zrychlenej čas....ale to je jedno.
 

RomanS24

Člen
Sakra tohle už jsem v nějaky hře viděl myslím že to bylo Sim City for facebook, a mužu říct že po ohlašení tyhle novinky tak do měsíce přestalo hrat hru většina hraču a hra další měsíc skončila, tohlec by spíše uškodilo hře

takžne Proti.
 

Henzisek

Znalec
Dřív podobně "zastarávala" výroba. Když jsi jí nevybral do XY dní, tak se ikona produkce změnila na rybí kosti anevybral jsi z toho nic.
Z jakýho důvodu to odstranily nevim, bojim se ale že když nechtěly zastarávání výroby, tak u budov to bude to samé.

Přesto ale opatrné PRO. Spíš než na denní bázi bych byl pro delší limity.
Nebylo odstraněno. Jen byla.nastavena příliš velká doba na to aby si to viděl.
Viděl jsem to jednou inponte aktualizaci.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Pěkný nápad, ale v hodně věcech si protiřečí. V podstatě bys uměle přidal další honění za procenty. Ničemu by to nepomohlo, spíš by to odradilo mnoho lidí hrát dál. Budovy na zboží se nestaví, kvůli přemíře eventů, budov z nich a přemíře dalších zdrojů.

Takže proti PROTI.

Btw. v rámci úvahy o návrhu mne napadl návrh na novou VB. Estetické detaily neřeším, jen funkční. VB by buďto přímo navyšovala zboží z výroben, případně by mohla mít násobící efekt jako je tomu v osadách. To by mohlo trošku zamíchat prioritami a možná by aspoň u části hráčů budovy na zboží vrátily. Vím, že je to podobné jako galaxie, ale tady by to bylo pouze na budovy na zboží a bonus větší než jen x2. A právě spolu s galaxií by to mohlo být hodně zajímavé kombo :) Možná až moc zajímavé s následkem devalvace zboží :D Co vy na to? (sorry za OT)
 

traktorista

Odborník
proti - nevím jak velké máš město, ale hráči co ho mají na max rozšířené v planetkách než by obklikaly všechny budovy...pěkně děkuju za takové zpestření (a pak hledání jestli jsem na některou nezapoměl)
 

Lord Org

Psavec
Když jsem přečetl návrh, na pár okamžiků mi to přišlo zajímavé, pak ale, po důslednějším promyšlení, PROTI. Celkem můžu podepsat nesouhlasné názory co už tu zazněly
 

ttopi

Turista
PROTI.

Zní to sice logicky, ale to bychom taky mohli říct, že je logický, aby nikdo nemohl stavět GB nad svou dobu. To by asi lidi koukali. Pěkný nápad ale.
 

Daniel V.

Psavec
PRO i PROTI, V městě s tím nesouhlasím ale v osadách ano. Hráči kteří moc nehrají osady, by mohli být nuceni hrát.
 
Nahoru