Château Frontenac

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

MenestheusCZ

Turista
Ahoj všem,
chtěl bych se zeptat za jaké splnění úkolů mi Château Frontenac navýší odměnu? Za příběhové mi to nedává nic,takže se to týká jen úkolů z eventů?
Děkuju
 

DeletedUser13384

Host
Frontenac navysuje pouze odmeny z ukolu jedna-li se o mince, kladivka, zbozi, medaile nebo dia. Plati to pro vsechny druhy ukolu paklize je odmena jednou z tech 5 variant. Nic jineho Frontenac nenavysuje (jednotky, eventovou menu, fb a dalsi). Snad to dava smysl :)
 

MenestheusCZ

Turista
Děkuji za odpověď,
nicméně to chápu tak že odměny z příběhového úkolu by to mělo navyšovat? Možná jsem to špatně pochopil. Odměna byla např.80dia a dostal jsem 80 dia,20 zboží a dostal jsem 20 zboží atd.žádné navýšení. Ale třeby to fakt špatně chápu :) Omlouvám se jestli to tak je.
 

DeletedUser15316

Host
hráči kteří mají Frontenac dělají opakující se úkoly. to získat více diamantů
810189frontenac.jpg
 

DeletedUser13384

Host
ta odmena kterou vidis po tom co splnis ukol (nebo klidne jakmile se ti ten ukol objevi) je uz rovnou navysena o tvuj Frontenac. nikde neuvidis nejaky + 5 surek za Frontenac nebo neco takoveho. to cislo se maximalne zmeni pokud zvednes level (u zbozi je to nad 10lvl +1ks zbozi kazde ctyri levely)
 

DeletedUser13384

Host
jj to muzu potvrdit. opakovaci ukoly nejsou rozhodne zadna farma na dia. delam denne 30-60 opakovacich ukolu a dia jsem mel opravu jen jednou co jsem v oceanu :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru