CHHAT NENÍ DOSTUPNÝ

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
cca od středy mi to ve hře občas píše tohle CHAT NENÍ DOSTUPNÝ Z DŮVODU NASTAVENÍ VAŠEHO FIREWALLU, NEBO ŠPATNÉHO PŘIPOJENÍ před aktualizací to nedělalo ? děla to taky někomu ?
 

Svatej

Legenda
Jo, dělá ale rst stránky mi vždy pomůže...
Ale pokud to máš dlouhodobě, tak bys opravdu měl zvážit kontrolu toho co firewall blokuje.;) Případně když nebude chyba na tvojí straně, tak na podporu s tím.
 

RomanS24

Člen
hele restart pomůže vždy.
hele boužel nvm jak to zkontrolovat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
On to nemusí být firewall v PC, ale i na routeru a nebo u poskytovatele internetu.
Ale jelikož se po restartu rozjede, viděl bych to že nějaká aplikace v PC, komunikuje na portu 8080 případně 80.
Například Skype občas jede na 80, ale ten pozná že je obsazený a přepne se na jiný.
 

RomanS24

Člen
do aktualizace to problem nebyl. takžen vidím problem v aktualizaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Já jsem si všiml jiné věci, která podle mě souvisí zcela jistě s updatem - při návštěvách cizích měst hra nekorektně uvolňuje paměť, a to takovým způsobem, že je schopna pohltit komplet dostupnou RAM, načež se zhroutí flash player. Stává se mi to na všech počítačích i prohlížečích od středy. Setkal se s tím ještě někdo další? I když chápu, že asi není moc hráčů co navštěvují cech a přátele ve velkém ručně...
 

Svatej

Legenda
Je fakt že po nové aktualizaci se mi flash zhroutil už několikrát (více než před aktualizací)
ale nepátral jsem, která herní akce to má na svědomí...
 

RomanS24

Člen
Já jsem si všiml jiné věci, která podle mě souvisí zcela jistě s updatem - při návštěvách cizích měst hra nekorektně uvolňuje paměť, a to takovým způsobem, že je schopna pohltit komplet dostupnou RAM, načež se zhroutí flash player. Stává se mi to na všech počítačích i prohlížečích od středy. Setkal se s tím ještě někdo další? I když chápu, že asi není moc hráčů co navštěvují cech a přátele ve velkém ručně...
ano potvrzuju bud to spadne nebo se to zasekne a dlouho se to načíta. a po chvilce to je v pohodě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru