chování jednotky Zítřka - ultra AP

DeletedUser13432

Host
svět C, prohlížeč google

u této jednotky je vlastnost : nový kontakt - vždy oplácet útok....což ale nedělá. Ani v případě , že se z tuláka stane touto jednotkou, a ani v případě, že na něj ( jako jednotku ultra AP ) zaútočí jakákoliv jednotka...ale na mapě světa, jako můj protivník, útoky vrací.....
 

peepee77

Veterán
Ultra AP má omezený dosah. Takže pokud je útočící jednotka mimo dostřel tak útok oplatit nemůže. Například antimateriálový odstřelovač má dosah mnohem větší. Neviditelnému tanku by ale oplácet měla
 

DeletedUser13432

Host
ah...tak to bude ono...hmm, takže jednotka zase k ničemu ... v tu poslední jsem doufal, že za něco ze Z bude stát a zase nic...ten Zítřek stojí za ----- celej....není divu, že v něm nikdo nesetrvá :).... Děkuju za odpověď......a sunu se do další doby, snad už to horší nebude :)
 

DeletedUser12887

Host
Mě náhodou zítřek baví hraju ho na East Nagach a klidně tam zůstanu dlouho.
Většině se ta doba nelíbí, ale je tam ještě pořád dobrý i šampión a spousta bitev v expedici se dá zvládnout třeba bojovým dronem.
V CvC naopak skoro všechno jde klidně uhrát tankem i když se ztrátama.
Ona jako budoucnost je pak sice hezčí graficky, ale jak to bude s jednotkama které se tam nerfly jako rail gun a teď naposledy tankové vznasedlo bude celkem otázka..
Např. Expedice byla teda dost těžká i předtím, než ty jednotky degradovaly a teď teda asi bude záležet, jestli ta útočná síla bude stejná nebo vyšší než obranná.
Jinak přímo ultra AP jako takové jsem nikdy moc nepoužíval začíná na náhodnem poli takže nikdy není jisté jestli to bude zrovna výhoda nebo nevýhoda.
 

peepee77

Veterán
Budoucnost je fajn a vojensky je v pohode i po nerfnuti jednotek. Uz v ni kempim dlouho a problem nemam. Expe v zitrku resi tank, dron, obcas sampion a MW. :)
 
Nahoru