chrám Druid

Dosáhla jsem 10 úrovně chrámu, ale nezískala jsem 14% pro vojsko, ani navýšení počtu obyvatel. V čem je problém? Musí být ještě něco k chrámu připojeno? Navíc jsem si již dříve všimla, že obřadní oheň má také přidat procenta pro armádu, ale nestalo se tak.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Druidský chrám – úr. 10 musí být připojen cestou k radnici :D jinak nic tam připojeno jiného nemá
ale jinak jestli máš nějaký problém, je lepší přidat třeba screen obrazovky s informacemi té budovy abychom to lépe pochopili
například takto
1615140189905.png

a nebo rovnou napiš na podporu hry jestli si myslíš že to je nějaká chyba
 
V radnici je napsáno 14 %, ale když postavíš armádu, tak se tam nic nezměnilo a je tam stav, který byl před postavením chrámu.
 
Nevím jak to udělat. Pro sčítání se musím posouvat, protože jednotlivé bonusy se nevejdou zobrazit najednou.
 
Nemohu odeslat screeny, Můj program vytváří příponu odg a nemám programové vybavení, které to předělá. No, nebudu se tím trápit je to jen hra. O nic nejde. Kašlu na to. Nebudu si instalovat program, který by mi umožnil přihrát screeny. Dík za pomoc.
 

Mrtvejmagor

Veterán
ne, u některých budov je právě udělané to že to nepřidává oboje, jak útok tak obranu - to mají většinou jen velkolepky. A právě eventové budovy přidávají 1 ze 4 možností >
Bonus obrana pro útočnou armádu NEBO bonus útok pro útočnou armádu NEBO
Bonus obrana pro obranou armádu NEBO bonus útok pro obranou armádu ;)
 
Nahoru