Chrám relikvií

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Vážení průzkumníci!


Často nám píšete, že byste rádi z cechovních expedic větší odměny pro jednotlivce. Expedice sice nejsou přímo určené pro osobní obohacení (hlavní cíl je pomoci k růstu vašemu cechu, což ve výsledku pomůže i samotnému hráči), ale i tak pro vás máme něco, díky čemu můžete pro sebe získat z expedic mnohem více!

Představujeme vám Chrám relikvií!

Chrám relikvií je nová velkolepá budova, která se váže na cechovní expedice. Plánky na chrám budete moci získávat zhruba od poledne 21. července:

Chrám relikvií
Chrám relikvií uchovává starověkou moudrost získanou během expedic cechů. Obsahuje znalosti vzácných relikvií, které můžeš objevit při objevování expediční mapy.

Chrám relikvií poskytuje pasivní bonus Hon za relikviemi.

Hon za relikviemi znamená šanci k nalezení relikvie ukryté na expediční mapě po vyřešení střetnutí. Existují tři druhy relikvií: běžné, neobvyklé a vzácné.
A přesně jak jména naznačují, tak šance k objevení běžné je větší než neobvyklé. Šance, že naleznete vzácnou relikvii je poměrně malá.

Jestli máte nějakou relikvii na mapě se dozvíte v prostředí expedice díky ikoně na kraji obrazovky. Poté ji musíte najít na samotné mapě. Jakmile ji spatříte, tak na ni stačí kliknout a získáte za ni patřičnou odměnu! Může se jednat o cokoli od běžných zdrojů, jako jsou mince a zásoby, přes pokusy do samotné expedice, expediční body, sílu cechu, až k unikátním budovám z různých událostí!
Relikvie se ale můžou objevit i na území, které je stále zakryto mlhou. Takže chcete-li takovou relikvii objevit, budete muset v expedici pokročit.

Relikvie na mapě vydrží jen tak dlouho, dokud nepřejdete na vyšší obtížnost nebo dokud expedice neskončí.

Nákresy pro Chrám relikvií můžete získat pouze dvěma způsoby:
  1. Jako odměnu za přispění ke stavbě chrámu jiného hráče.
  2. Jako odměnu za vyřešené střetnutí na mapě expedice (prosíme pamatujte, že v době aktivace chrámu ve hře už můžete mít vyřešená střetnutí, za která lze plánky získat).

Doufáme, že se vám tato nová velkolepá budova líbí a že ji naplno využijete. A také nám nezapomeňte dát vědět, co si o tom všem myslíte. Diskuzi vedeme zde.

Hodně zdaru při honu za relikviemi!
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.