Chybějící zvýraznění splnění úkolu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
  • Svět: Arvahall, Brisgard, Dinegu (pravděpodobně globální)
  • Prohlížeč a verze: Mozilla Firefox 45.0.1.
  • Popis chyby: Při splnění úkolu se občas nezobrazí zelené zvýrazňující "zatržítko"
  • Screenshoty:
    foe01.gif
  • Jak často se chyba vyskytuje: Pouze v některých případech, především při načtení hry, kdy byl úkol již splněn (a čeká na vybrání odměny).
  • Detail chyby: Zobrazí se pouze zelený blikající rámeček kolem ikony zadavatele úkolu, ne zvýrazňující zatržítko. Chyba se objevila po posledním update hry.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ANO
 

Henzisek

Znalec
Zatržítko se zobrazí ihned po splnění úkolu. Pokud mezitím je provedeno obnovení stránky, vstup do jiného města, zůstane pouze zvýraznění v podobě ohraničení rámečku úkolu.

Podobně jako je to u honby za pokladem.

Otázka je jestli je to správně nebo ne.
 

Svatej

Legenda
Henzis:
Svět brisgard - chrome - úkol od fernikuse z raného (nevím teď který konkrétně)
Splnil jsem, neprovedl jsem žádný úkon a stejně se neobjevila zelená fajfka.
 

traktorista

Odborník
Potvrzuju, Arvahall, Chrome. Protože splním obvykle 4-5 cyklujících úkolů za sebou tak vidím, že po dvou výbraných Arcologiích mi fajfka nenaskočí, jen se "obtáhne" čtvereček se zadavatelem. Nikam mezitím nejdu a ani nic neobnovuju, jen si naklikám úkol co potřebuju.
 

Henzisek

Znalec
Testoval jsem si to na dvou účtech na CZ světě a pak na betě a je to tak je to jak jsem psal.
Našel sem ještě jednu možnost, kdy zatržítko "zmizelo" tak při přeskakování úkolu v jiné úkolové řadě.

existence "fajfky" a ta se stává zbytečnou
Zobrazí se ihned po splnění úkolu

úkol od fernikuse z raného (nevím teď který konkrétně)
Jaká doba? Nebo jaký byl obsah úkolu bys nevěděl?
 

Svatej

Legenda
HENZIS: "z raného" = z raného středověku (RS)
Obsah byl postav xy něčeho... to už si opravdu nepamatuju.
Zadavatelem byl architekt (Fernikus)
 

DeletedUser11823

Host
U mne stejné chování jako u Henzise - fajfky se objeví, a po obnovení, návštěvě jiného města, výzkumu, apod. opět zmizí a zůstane jen zelené ohraničení...
 

traktorista

Odborník
Zatržítko se zobrazí ihned po splnění úkolu. Pokud mezitím je provedeno obnovení stránky, vstup do jiného města, zůstane pouze zvýraznění v podobě ohraničení rámečku úkolu.

Jestli máš problém tu chybu nasimulovat, zkus tohle - pokud mi odměnou za úkol dojde ke splnění dalšího (třeba dostanu odměnou zboží a doplní se mi nad mega), tak se mi ještě nestalo, že by se fajfka objevila.
 

DeletedUser9906

Host
Je to už docela dlouho a žádná odpověď co se s tím bude dělat? Samozřejmě chyba trvá...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru