Chyba grafiky, umisteni hradu na leseni VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Svět: Cirgard
  • Prohlížeč a verze: IE10.0
  • Popis chyby: Hrad VB je pod budovou
  • Screenshoty:[SPOIL]
    foe.jpg
    [/SPOIL]
  • Jak často se chyba vyskytuje: porad, i po vycisteni Ccleanerem a smazani cache
  • Detail chyby: Pri navsteve se hrad zobrazi na spravnem miste, pak se ale presune do mist viz screen.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano

Pri komunikaci s prateli jsem zjistil, ze jim se to zobrazuje normalne.

Po schozeni leseni se vse zobrazuje normalne.

A dalsi leseni s chybnym umistenim hradu ;)
[SPOIL]
foe2.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Rozhodně vymazat cookies a cache.
Také doporučuji jiný prohlížeč.
 

DeletedUser

Host
Jak jsem psal, vse uz je vycistene.

Co jsem cetl ruzne prispevky, tak chrome se vam nelibi, ted uz ani explorer, takze jedine co funguje je firefox (zatim), at v tom mame jasno?
 

DeletedUser11359

Host
Ne, podle nich nefunguje žádný prohlížeč správně. Ať už používáš jakýkoliv prohlížeč, tak Ti napíšou, že doporučují změnit prohlížeč. Já měl jednou chybu (už si nepamatuji jakou) a zkoušel jsem to na IE, Firefox i Chrome a odpověď? Vymazat cookies, cache a změnit prohlížeč. WTF?
 

DeletedUser

Host
Velmi mne mrzí, že máte s hrou takové problémy, ALE než začnete znovu sypat popel na hlavu FoE týmu, mohu se prosím zeptat, zda jste tedy zkusil, zda-li se problém objevuje i v jiném prohlížeči, tj. Firefox, Chrome či Opera?

To, že podle nás nefunguje žádný prohlížeč, není pravda. Bohužel jelikož nemáme přístup k vašemu počítači, nedokážeme přesně určit, kde je chyba (a většinou bývá problém přímo jen ve vašem prohlížeči), doporučení změny prohlížeče je proto v podstatě nejjednodušší možnost, jak takhle na dálku problém vyřešit.
 

DeletedUser

Host
Problém se zobrazením je jen u lešení. Až zas na nějaké narazím, tak to můžu odzkoušet.
 

DeletedUser11359

Host
Forseti: Ono by občas stačilo, kdyby některý z Vašeho týmu opravdu četl zadání chyby. Například já jsem ve svém zadání napsal, že jsem zkoušel vymazat cache i cookies a zkoušel jsem to na třech prohlížečích, ale buď nikdo nečte pořádně to, co píšu, nebo nás mají za totální vypatlané s prominutím hňupy. I přes to, co jsem tam měl napsané mi bylo doporučeno vymazat cookies a cache a změnit prohlížeč.
 

trojan1673

Veterán
Já bych řekla,že čtou co tu píšeme,ale je toho tolik až je z toho musí bolet hlava:-(
Není jednoduché pomoci všem a hlavně plno lidí sem ani nenapíše,že nějaký problém je.
Vždy je lepší,když se ozve více lidí co mají stejný problém aby se to vyřešilo rychleji:)
Já jsem se zatím z takovou chybou ještě nesetkala.
 

DeletedUser

Host
Hlavně jde o to, že i když každý z Vás píše, že počítač pročistil, tak 90% lidí ho buď nepročistila, nebo dokonce ani netuší co to pročistit znamená...
Nic tedy proti komukoli z Vás, ale nejprve je důležité mít jistotu, protože podle obrázku sudličníka a nicku Kelef opravdu nemám jak rozpoznat, jak jste zběhlý v softwaru a jak si počítač udržujete v chodu.
Rozumní chápou..
 

DeletedUser11359

Host
Tak to se omlouvám,ale já jsem ještě nenarazil na takového, s prominutím, hlupáka, který by tvrdil, že si pročistil cache a cookies a přitom ani nevěděl, co to je. Pokud už s takovými lidmi máte zkušenosti, tak se omlouvám a beru zpět to, co jsem napsal.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru