Chyba ikony měsíčku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ikona měsíčku (objevuje se v pravém okně, když lze zadat výrobu) zůstává vyset (je tam i když nelze zadat žádnou výrobu) nebo naopak se neobjeví když by měla. Tato chyba se objevuje na všech světech po poslední aktualizaci (1.56).
 

DeletedUser

Host
ono tech chyb je vice ... po vyrabovani hrace se mi zobrazi ikona, ze mam ja neco vypleneno, zustava viset bedynka s nevybranou vyrobou
 

DeletedUser12470

Host
potvrzuji chybu po vyrabování u souseda visí ikona u mě ne městě. po rst zmizí.
 

DeletedUser6769

Host
Potvrzují potvrzení potvrzeného a ještě bych přidal - když jsem u hráče dokončil úroveň velkolepé budovy, objevila se mi ve městě ikonka 'hromadného výběru', nebo co to je, ta bedýnka na okraji obrazovky, pod úkoly.
Dlouho mi trvalo, než jsem přišel na to, kde je zakopaný pes, a skutečně pečlivě, pixel po pixelu, zkoumal celé město. :D
Pak mě to napadlo, dal jsem refresh a po něm se ikonka už neobjevila. Takže bych řekl, že to bude stejný případ, jako u rabování (to se mi stalo před chvilkou - mimochodem pomsta byla sladká, za moji Luxusní vilu z moderní doby jsem vyraboval 10 papercrete, *ďábelský smích* jinak ani neútočím, ne tak abych raboval)
 

DeletedUser

Host
jete bych k te grafice dodal, ze pri rekrutaci vojska a naslednemu pohybovani mestem, zustava lista s pouzitim diamantu na stejnem miste na obrazovce a s mestem se nehybe
 

DeletedUser11474

Host
O chybě ikony s měsíčkem a rabováním se ví. Aktualizace 1.57 (tak jak je na Betě) zahrnuje opravu.
 

DeletedUser2059

Host
O ano též sem byl poštěstěn a blesk se mi objevil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru