Chyba na mapě Marsu, schází 3 zdroje pro výrobu Mars zboží

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14856
  • Vytvořeno

DeletedUser14856

Host
Ahoj, dohrál jsem Mars do konce a otevřel obě mapy. Myslel jsem, že na druhé mapě budou zdroje surovin pro výrobu dalších 3 výrob, tj Výživná půda, hydrotermální ložisko a deuterium. Není to tak. Tyto zdroje zde nejsou. Na mapě jsou jen truhly, zdroj mars ore a rozšíření Kontaktoval jsem podporu a ta neodpovídá na moje příspěvky. Kdo dohrál druhou mapu Marsu a má podobný problém.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
To není problém ani chyba. Prostě to tak je. Každý má bonus jen na dvě suroviny. Tak to bývalo v každé době. Na začátku si měl např v době železné (a i dalších dobách) taky bonus jen na dvě suroviny.
 

Dan 77

Veterán
1. Špatná sekce.
2. Multiplicita příspěvků. (Předpokládám, že pravidla fóra jsi nečetl)
3. Neznáš hru a pak ani nechápeš, co ti Sabinetty napíše a co by tě aspoň mohlo trknout... a na základě toho nadáváš.
4. Nevím, jak ty, ale já mám 3 z 5 bonusů dostupné až od Moderní doby a někdy i 4 z 5 bonusů dostupné od Doby zítřka.
Lorde, já bych mu poslal spíš tento odkaz: https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Zboží (jedna věta hned v prvním odstavci)
... a pak ještě tento odkaz: https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Continent_Maps (ať si zahraje hru "najdi 1 rozdíl" :D )
 

DeletedUser14856

Host
Ahoj. Vidim, ze jste vubec nepochopili moji otazku. Mars jsem dohral do konce a odkryl kompletne obe mapy. Na prvni byly 2 zdroje a na druhe zadny. Pokazde, kdyz jsem dohral nejakou dobu, tak jsem ve vsech vyrobnach zbozi mohl vyrabet, protoze k tomu byly na mapach i zdroje.. Jen u Marsu to neplati. Jak mam neco vyrabet, kdyz k tomu nejsou zdroje?
 

DeletedUser14856

Host
Sorry Mea culpa. Nejak mi to nedochazelo. Timto se vsem dotcenym omlouvam.Diky za vysvetleni.
 

DeletedUser14856

Host
Jeste jednou omluva vsem. 7 mesicu jsem jen bojoval, abych se dostal na mapu Marsu a pri tom jsem ztratil prehled o pravidlech. Sypu si popel na hlavu.
 
Nahoru