Chyba při dotování VB přes seznam

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3814
  • Vytvořeno

DeletedUser3814

Host
tato chyba už jednou byla a nyní je znovu. původní vlákno je bohužel zamčené

Cirgard, mozilla, vše nejnovější, opakuje se

Když vkládám forge body přes tabulku (seznam hráčů kterým dotuju vb):
  • kliknu na příslušného hráče (vb),
  • umístím forge body např. do observatoře
  • a následně mi tam skočí velkolepka (nejčastějí albert hall)- nejdřív cizí, pak můj vlastní, zasekne se hra (nekonečné načítání) a pak mi to vyhodí interní chybu.
Stalo se mi to dneska už několikrát.

btwobjevuje se mi hned několik starých chyb....1) po kliknutí na zprávy se zprávy neotevřou,2) zprávy neblikají když přijde nová, 3) velkolepky viz výše
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Chrome, arvahall, mám stejnej problém.
Nejdřív naskočí VB kterou chci, dám tam body, kliknu na "návrat do města". V tu chvíli vykočí jiná VB toho hráče (u mě nejčastěji diova socha) a hned na to interní chyba a nutný refresh.
 

DeletedUser3814

Host
já mám zas myslím albert hall:-D změna prohlížeče nikdy není trvalé řešení
 

DeletedUser3

Host
Chyba se opakuje naprosto vždy? Nebo je výskyt náhodný?
 

Svatej

Legenda
U mě náhodný
Tu chybu jsem zaznamenal jen u 3 lidí se kterými pravidelně měním/měnil jsem FB
 

DeletedUser3

Host
Prosím oba případy na herní podporu. A předtím vyhoďte zkažené sušenky, kešu oříšky a tak, jestli to není tím...
 

DeletedUser3814

Host
paraořechy ani polomáčenkami to není. už jsem to zkoušela dřív, když jsem chybu prve dávala. stává s emi to, když lezu do velkolepek přes ten výpis podpor.
 

Svatej

Legenda
šušenkama a oříškama veveráka hnusáka to fakt není. Chybu zaznámenávám už týdny a pročišťuju jako ďas. :)
Ale odeslal jsem to na podporu, tak schválně co mi poradíte :D:D:D

a jedno foto tohoto: https://ctrlv.cz/9h3E
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
me se to jeste nestalo,ale ja chodim k hracum se kterymi pravidlne menim pres VB :)) pres ten vypis mi to pride zdlouhave,ale je pravda, ze uz jsem taky zaznamenal 1x interni pri prispivani,ale to bylo jen opravdu 1x a prispivalo tam vic hracu soucasne..
 

Svatej

Legenda
Stále trvá. Dokonce mám pocit že je čím dál častější.
BTW: Nejde o náhodné otevření jakékoli VB, ale zdá se že pokud je pod tlačítkem "zpět do města" ukrytá VB, tak kliknutí na tlačítko jí otevře a zároveň pošle do vašeho města.
Otevírá se totiž vždy jen ta budova, která je celá, nebo částečně ukrytá pod tlačítkem.
 

DeletedUser4749

Host
Pokud jde o problém prokliknutí se skrz vrstvu, tak ten se objevuje i při zavírání okna historie událostí a i jinde.
 

Milford78

Turista
přesně tak, proklikne se přes tlačítko VB, která je pod ním schovaná... stačí jen popojet mapou na okraj města, aby pod tlačítkem byla jen tráva... stejně tak to dělám u POMOCi sousedům a přátelům - poposunu si mapu, abych pod čudlíkama POMOC neměl budovy....
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj. To prokliknuti pres vrstvu potvrzuji. Taky se mi to obcas stava :)
 

DeletedUser3086

Host
prokliknutí přes vrstvu se mi stává prakticky denně.....a musím najet na okraj abych měla jen trávu občas to docela otravuje
 

Svatej

Legenda
Zřejmě došlo k nějaké částečné opravě.
I když stále dochází k proklikávání tlačítkem, interní chybu a následně nucený restart to vyhazuje tak v 50% -75% případů, ve zbytku případů nyní můžu dál pokračovat ve hře. (jen musím doma ve městě zavřít tabulku té VB)
 
Nahoru