chyba při používaní tlačítka pomoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
Ahoj nastal mě dnes problém
motivuji a zušlechťuji všechny přes tlačítko pomoc pokud je to v cechu nebo sousedi tak to jede jak má ale problém nastává u přátel
když na motivuji přes tlačítko pomoc prvních 5 přátel a pak je posunu na dalších pět tak zmáčknu tlačítko pomoc motivace proběhne ale hned se mě všichni tedy celá lišta opět posune na těch pět prvních a nepomáhá ani RST HRY
 

Dan 77

Veterán
Potvrzuju, od včerejška mě to zlobí taky.
Sice se ten seznam přátel posune zpět na začátek ne při každém kliknutí na tlačítko Pomoc, ale když se to stane v průměru třeba 2× na každou pětici, je to moc často a je to otravné, protože stačí kliknout a musím zase od začátku najet na pozici, na které jsem s klikáním skončil, kliknout a pak znovu ten samý postup (často hledat pozici).
Sice v žebříčku přátel a nejen v něm klikám zezadu směrem na začátek (od konce k bodově prvním), ale to vyjde úplně nastejno jako klikat ze začátku a prostředek bývá při této chybě nejpomalejší.
 

DeletedUser2813

Host
Zdravím , potvrzuji i zde. Prvních 5.sousedů v pohodě, pak se vše vrací na začátek . Dokonce i při ruční motivaci se mi to děje.
Už celý týden,je to nepříjemné.Prosím opravit,jelikož se tlačítko pomoc nedá používat.
 

DeletedUser2451

Host
no to si zas jedna aktualizace vyžádá dalších 5 než to opravý to bude doba
 

DeletedUser11254

Host
Potvrzuji taky mi to dělá když motivujete od 5 víš tak mě to vrací na začátek,lehce nepraktická věc...
 

DeletedUser4759

Host
Potvrzuji.
U motivace sousedů se to děje jen pokud na některého zaútočím a pak dalšího namutivuju, tak se mi pokaždé posune lišta o dva hráče vlevo. Následně když kliknu na jakékoliv rolovací tlačítko, tak se napřed posunu na začátek a pak se provede význam tlačítka (+1, +5 nebo nakonec).
U motivace cechu není problém.
U motivace sousedů po kliknutí na Pomoc se přesunu vždy k prvnímu hráči. Nepomáhá restart, jen občas pomůže si zobrazit třeba cech a pak se vrátit k přátelům a dokončit motivace.
 

DeletedUser

Host
chyba byla delegována technikům.
doufáme, v co nejrychlejší opravu
Téma zavírám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru