Chyba při vkládání zpráv do vláken v mobilní verzi

Dan 77

Veterán
  • Svět: Nejspíš všechny, ale jsem jen na Arvahallu :D
  • Prohlížeč a verze: Mobilní aplikace
  • Screenshoty: Nedělal jsem, ale tutéž chybu zpozorovalo více hráčů v našem cechu.
  • Detail chyby: V mobilní aplikaci když ve stejné vteřině dva hráči napíšou zprávu, zobrazuje se to jako dva moje vlastní příspěvky (fatální následky při rozebírání náhozů FP).
  • Jak často se chyba vyskytuje: Vždycky když nastanou výše uvedené podmínky. :D
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Zběžně jo, žádnou z chyb, kterou jsem dnes reportoval, jsem reportovanou neviděl, ledaže by to někdo hlásil dřív než před půl rokem, ale to už je dlouho.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Jsem na Dinegu ale i když jsem napsal ve stejnou minutu jako jiný hráč tak nic, žádnou chybu jsem nezaregistroval
 

Dědeq

Znalec
Potvrzuji. Appka iOS, ale naposledy jsem to viděl ve verzi 1.144, nová od včerejška je tuším 1.145 - v té jsem zatím neměl to pochybné "štěstí".
Jo a bylo to na Dinegu ;)
 

Dan 77

Veterán
No tak to jsem stejnak nezaregistroval, a vteřina nehraje roli, a vidíš tam jen minuty ;)
Cože?? Chceš říct, že když vložím zprávu o 10 vteřin dřív než ty, tak to nemá vliv na seřazení zpráv? A jak se teda seřadí? To, že to píše max minuty, a to, co všechno bere hra v potaz, se nemusí shodovat.

Kdepak... i na Andoidu. Ale ty zprávy se musí vejít do stejné vteřiny, musíte mít aktivní cech a hodně používaná cechovní vlákna, ve kterých sejde na tom, kdo napíše první, aby obsadil místo ve VB.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Chceš říct, že když vložím zprávu o 10 vteřin dřív než ty, tak to nemá vliv na seřazení zpráv?
no tak jako na tohle to mají vliv asi ty sekundy...
Kdepak... i na Andoidu. Ale ty zprávy se musí vejít do stejné vteřiny, musíte mít aktivní cech a hodně používaná cechovní vlákna
no tak tohle aby jsi se trefil do sekundy přesně to nastane 1 za 10000 zpráv.... :cool:
 

Mrtvejmagor

Veterán
jo u nás je taky nahazovací vlákno (1,9) ale jestě se nestalo aby tam bylo za pul dne přes 100zpráv :D no možná to bude tím že jen pár z cechu májí lvl arcu na 80+
 

Dan 77

Veterán
Jj, je to velmi častý jev, děje se to denně. Někdo vloží přílohu a běžně jsou pozice hned obsazeny.
 

Dědeq

Znalec
Děje se i to, a to opravdu denně, že když napíšu, přede mnou nikdo není, jdu hodit, s někým se (úplně nebo naštěstí jen málem) srazím, jdu do vlákna někoho zp...ražit, a zjistím, že najednou je tam přede mnou něčí post (který tam předtím nebyl).
 
Nahoru