Chyba v přihazování z mobilní aplikace

Téma v sekci 'Chyby' založené uživatelem lokix, 4. úno 2018.

 1. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  Tak celkově hlavně je rozdíl ve hře na MT a PC někde jsou jiste funkce lepší v něčem naopak horší.
  Přestavbou města počínaje, CvC třeba konče.
  Něco z toho na MT třeba vůbec nejde nebo je hůř ovladatelné, v tomhle případě teda zrovna nahazovani VB je naopak svižnější přes mobilní aplikace.
  Rozepisovat co přesně je zrovna výhodnější hrát na tom či onom zařízení by bylo celkem na dlouho.
  Nicméně sjednotit konkrétně to nahazovani VB asi jde celkem těžko, když to je tak jak je a krom toho teda zároveň těžko poznat, jestli ten nebo onen nahazoval z PC nebo mobilu, já žádnou hlášku o tom, že někdo nahazoval např. z mobilu nikde tedy nevidím, akorát dejme tomu je vidět, když se to tam nasype z pomalejsiho počítače a připojení.
  Pak teda by to mělo jít všechno jako šnek, protože si zase někdo může stěžovat, že nestihne dát tak rychle body z 5 let starého počítače, než ten, který bude mít nejnovější a nejrychlejší stroj a hodně rychlý internet.

  Rozhodně teda zpomalení by bylo spíš na škodu a nejen v tomhle případě, např. CvC dříve, kdyz nebyly stabilní jako dnes spousta hráčů přestalo hrát a bavit, což naopak teda je případ, který na MT pro změnu nefunguje, pak teda by bylo nasnadě spíš zrychlit tu možnost nahozeni bodů přes PC, jenže i tak to bude o tom co jsem psal výše a rychlosti naklikani.
  Podobně asi jako když budu rychle psát a někdo pomaleji na chatu :)
   
  Naposledy upraveno: 21. čvc 2018
  Joxer, DabraBary a fmash- za toto poděkovali.
 2. lokix

  lokix Turista

  Registrace:
  4. úno 2018
  Nová zpráva o situaci.. Jak už většina ví, nához v appce (iOS) byl omezen na 500b, pak to appka stopne a pošle na server. Těší mě, že to konečně probublalo celou tou strukturou a že se s tím něco děje. Nic se ale nemění na skutečnosti, že nahazování v appce je stále rychlejší a že stále dochází k situacím, kdy hráč přijde o body díky nevyváženému systému přihazování.

  Když to jde omezit na 500, tak to půjde omezit i na 100. Pak budeme férovým podmínkám pro hráče na všech platformách mnohem blíž.

  A rád bych pozdravil i toho šikulu z podpory, který mi opakovaně tvrdil, že to odesílání dat z mobilní aplikace v jednom bloku je dáno operačním systémem telefonu. Jestli to čte někdo odpovědný, můžete ty lidi vyškolit tak, aby technické věci, které zjevně přesahují jejich znalosti, prostě jen předávali dál?
   
  Joxer, trojan1673 a HENZIS za toto poděkovali.
 3. fmash-

  fmash- Odborník

  Registrace:
  17. srp 2017
  Já chápu frustraci lidí, kterým do příhozu někdo vlezl a náhle je předběhl. Taky se mi to stalo. A stalo se mi to i opačně, že jsem na konci příhozu zjistil, že někdo byl o deset bodů za mnou (taky z telefonu, jinak by tam tolik nikdy nestihl hodit). Takový je život. No a co?
  Ale když to půjde omezit "i na 100", tak to půjde omezit i na 10. A potom můžeme zjistit, že naházet 1000 bodů bude trvat 5 minut, a já používám telefon právě kvůli rychlosti aplikace, kromě toho, že můžu hrát i v posteli, když chci.
  Tím bych rád vyjádřil naději, že se kvůli několika karambolům postupně nedostaneme do situace umělého zbrždění celého systému mobilní hry.
   
  Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 4. trojan1673

  trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  31. říj 2012
  Abych řekla pravdu, tak já využívám házení bodů z telefonu hlavně kvůli času.
  Nemám čas to kolikrát na pc klikat 20 minut :(
   
  Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 5. fmash-

  fmash- Odborník

  Registrace:
  17. srp 2017
  To je přesně to, o čem mluvím. Nevím, jak často se stává to předběhnutí a kolik je sportovců, kteří se tím živí, ale považuji ty stížnosti spíš za folklór a samozřejmě leknutí těch, kterým se to stalo poprvé a běží někam zaplakat, že přišli o pár stovek bodů. Ano, je to nesoulad. Ale rychlost je rychlost, a já ji vítám ne kvůli předbíhání, ale právě kvůli tomu, abych hrál, ne donekonečna klikal.
   
  Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 6. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Psavec

  Registrace:
  27. kvě 2017
  je docela úsměvné že vždy brečí jen ti hráči, jejichž herní styl je založený výhradně na "okrádání" ostatních v jejich stavbách. A když jim to jednou nevyjde a někdo je rychlejší, tak fňukají že přišli o body :-D Ale, že díky jejich způsobu hry přichází denně o stovky bodů ti hráči, kterým obsazují "lukrativní" místa ve stavbách, nějak neberou v potaz :-D Takže je někdo okrade o body, které si sami nakradli..a pak naříkají jak je to nefér :-D
  Mně to omezení na 500 bodů vadí..a hodně. Nahazuju denně spousty bodů a je to pro mě neskutečná otrava a zdržení, když musím nahazovat jednu stavbu na 6x třeba. Je to krok zpět ve vývoji hry a rád bych, kdyby se to vrátilo do původního stavu. Ať se klidně sjednotí obě verze na jednu stejnou..ale na tu mobilní bez jakéhokoliv omezení čehokoliv
   
  Joxer, Lord Org, fmash- a 1 další osoba za toto poděkovali.
 7. Antiope Bílá

  Antiope Bílá Komentátor

  Registrace:
  1. lis 2015
  Budu se držet názvu tématu, nikoliv obsahu.
  Poslední dobou se mi v mobilní aplikaci (ios) při přihazování stává, že mě to vyhazuje z okna velkolepky během nahazování.
  Musím se proklikávat zpět do velkolepky, dát pár bodů a zas mě to vyhodí ven.
  Dnes jsem si všiml, že se mi asi dokončila výroba někde ve vrstvě pod tím.. no ale s tím mi na fóru asi nikdo nepomůže :)
   
  Joxer za toto poděkoval.
 8. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  Mám ještě jednu obranu: zůstat někde dole v dobách a tam si nahazovat. Sousedi v tý době nemaj tolik bodů, aby někoho přehodili :D.
  Takovej příhoz není fér vůčí dalším vhazovatelům, ale je fér vůči majiteli VB co nemá žádný domluvy a díky tomu může dřív a rychlejš zavřít. Nic nedomlouvej a pusť tam každýho, stejně to neuhlídáš :D.
  Já taky ne. Vpisovat tam přesný počet bodů a tím prošvihnout bonus s frontenacu :D.
  Taky rád mačkám čudlíky, vypadám pak moc chytře:D.
  Když jdou do boje dva mobiláci, tak vyhraje ten, co umí rychlejš počítat. Jeho strategie je umět počítat a díky strategii vyhraje ten závod :D.
  Skharf, tenhle druhý a ten citát nad ním, je z jednoho tvého příspěvku. Napíšeš, že to neni závodní hra ani střílečka, ale že je strategická a hned pod tím natlučeš strategii do rypce tím, že podle tebe je strategie v tom, že bys zaslal majiteli VB žádost s počtem bodů a ten, aby se rozhodl. To je nesmírně strategické :rolleyes:.
  Pokud by se mi to objevilo u budovy třeba několikrát za hodinu, tak to by byla spokojenost. Vydělám medaile a body jinde, kde tolik závodů neni, tedy né třeba v arcu :rolleyes:. Pokud budu chtít velkej balík za málo času a bodů, tak musim počítat s tím, že prohraju s druhým hráčem s mobilem v ruce. Vítězové jsou ty, co když přecházej silnici nahazujou :D. Jistě pak na toho chudáka co přihodil jako druhej zbyde naděje, že do dalšího kola jich na příhoz bude míň :D. Radši mačkám tlačítka, když u toho sedim. Mobiláci riskujou mnohem víc. Za to riziko jim je přece přáno.
   
  Naposledy upraveno: 8. říj 2018
  fmash- za toto poděkoval.
 9. Lord Org

  Lord Org Dopisovatel

  Registrace:
  16. úno 2016
  Můžu jen naprosto souhlasit, Dennis to o těch vyžírkách vystihl naprosto přesně ;)
  A musím souhlasit i s druhou částí, taky mi to omezení leze krkem, dost často jsem jen kvůli náhozům přecházel z PC na mobilní verzi, takže za mě krok zpět :(
   
  Joxer, Dennis Bergkamp a fmash- za toto poděkovali.
 10. fmash-

  fmash- Odborník

  Registrace:
  17. srp 2017
  V rámci vyváženosti musím říct, že jsem se s tím pětistovkovým omezením celkem sžil. Od té doby jsem se skoro nikdy nepřehodil, protože si naklikám všechno mimo násobek 500 a pak prostě klikám do umrtvení ukazováčku, jenom po pětistovkách si dám malou pauzičku, při které buď protočím úkol, nebo hážu dál, podle nutnosti spěchu.
   
  Joxer za toto poděkoval.

Nahoru