Chyba v přihazování z mobilní aplikace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15454
  • Vytvořeno

DeletedUser15454

Host
Pokud přihazuji na velkolepku z počítače, každé přihození je registrováno serverem a změní se počet bodů.. Pokud přihazuje někdo z mobilní aplikace, tato se serverem nekomunikuje a přihazuji pouze v aplikaci.. Body jsou pak připsány najednou, když udělám pauzu, a takové připisování zablokuje přihazování ostatních hráčů..

Pokud mají být podmínky rovnocenné, musí být oba postupy shodné! Takhle není vidět, když přihazuje někdo z mobilní aplikace a my se vzájemně připravujeme o body..
 

DeletedUser3139

Host
Jo a jo a jo a ještě jednou jo (mnohonásobně větší než to lordovo!)! ;-D
 

Ruda80

Dopisovatel
Ano, a ještě jednou ano, tohle je obrovské znevýhodnění hráčů kteří hrají na počítači. Nelze přeci přihazovat někam kde nikdo není, dát tam skoro všechno a nejednou zjistit že tam někdo něco "uvařil z vody" okamžitě.
 
Právě jsem stejným způsobem přišla o body při nahazování do velkolepé budovy - přihodila jsem body kde bylo pouze 1. místo a po mém nahození 2. místa se najednou kouzlem objeví hráč který najednou bez přihazování má obsazené 2. místo.

Je to velké zvýhodnění pouze některých hráčů a není férové pro ostatní.
 
Proti :-D Nahazuju denně 10-15tisíc bodů hráčům se kterýma spolupracuju na vzájemném stavění velkolepek (a nejsem jediný). A díky tomu, že přispívání z mobilu funguje tak jak funguje, ušetří mi to spoustu času. Pokud by se i z mobilu připisovaly body stejně pomalu jako z PC, tak je to krok zpět ve vývoji hry a obrovská ztráta času. A nelze pominout ani fakt, že rychlé nahození z mobilu je často jediná obrana proti tomu, aby se na domluvené pozice ve stavbách u "rizikových" lvlů nevecpal nějaký nenechavý soused, který na tom chce vydělat :-D
A pokud by šlo o to, aby se oba systémy vkládání bodů sjednotily na systém používaný v mobilní aplikaci, tak to stejně neřeší ten problém, že není vidět ostatní přispěvatele kteří přihazují zároveň se mnou.
 

Svatej

Legenda
A nelze pominout ani fakt, že rychlé nahození z mobilu je často jediná obrana proti tomu, aby se na domluvené pozice ve stavbách u "rizikových" lvlů nevecpal nějaký nenechavý soused, který na tom chce vydělat :-D.
Aháá??! A že jsi takhle u jednoho mýho spolecechovníka nejenže vecpal a nahodil na minimum, ale rovnou i zavřel předchozí lvl, aby ti tam náhodou neskočil někdo, kdo to má domluvený, to už ticho po pěšině co? :p
Káže vodu a pije víno.... to je mi úroveň todlecto! :p :D (fůůůůj! Hanbaaa! dehet a peří na něěěj! :D)
 
Naposledy upraveno:
Však o tom celou dobu hovořím:-D I já jsem nenechavý soused který chce vydělat:-D Nikde jsem nenapsal, že nejsem :-D A pochybuju že zrovna ty jsi u žádného souseda nikdy nevydělal :-D A tady v tom případě se jednalo o mého souseda..a co se týká sousedů tak neznám bratra :-D Mně sousedi běžně zavírají stavby..i takové kde mám výběry bodů..nevidím jediný důvod, proč já bych se k nim měl chovat jinak :-D Ale to jsme odbočili od podstaty věci :-D
 

Svatej

Legenda
No, jinak se fakt nechovám. :D Pobavilo mě ale jak píšeš že to je jedinná obrana a domlovené náhozy v desetitisících atd.. a přitom to používáš k útoku a na desetitisíce u nedomluvenejch. :p
Ale jsem pro to, aby měli všichni stejné podmínky nahazování. ;) Tudíž buďto mobilníci ať přihazují po 10FB jako my browseři, a nebo naopak, zavést na browser nahazování "po tunách" jako to je na mobilu. ;)
 
To s tou obranou jsem uvedl spíš okrajově :-D A rozhodně to používám častěji než tu druhou variantu u sousedů..ta se podaří jen občas :-D Ale uznej sám, že když má nějaký soused Arc na lvlu 50 nějakých 10 bodů před zavřením a má odemčených dalších 20 lvlů, že se těžce odolává pokušení :-D Ale to je opravdu jen okrajově :-D Podle toho návrhu jsem pochopil, že jde o to aby se sjednotil systém na browser verzi, kde je vidět okamžitě každý přispěvatel, který dá aspoň 1 bod. A proti tomu jsem..protože tím se rapidně sníží rychlost nahazování pro ty co nahazují hodně. Pokud by se sjednotilo na mobilní verzi jsem určitě pro..klidně ať mají všichni stejné podmínky. Ale rozhodně žádný krok zpět ve vývoji a zpomalování něčeho, co se nedávno zrychlilo :)
 

Dědeq

Znalec
Já tedy v desetitisících rozhodně nenahazuju, ale když chci hodit pár stovek, tak popadnu telefon, a udělám to tam, protože (zvlášť když u toho točím úkol na utrácení bodů) když to dělám na PC, je to časová tragédie.
Ale je pravda, že mi nedošlo, že by se tím blokovali ostatní - pouze mi bylo jasné, že evidentně musí appka počkat, než udělám pauzu, a teprve potom to pošle na server, jinak by to tak rychlé nemohlo být. Rychlost nahazování na telefonu bych rozhodně rád zachoval.
 

DeletedUser15454

Host
Znovu a znovu se opakuje tatáž situace, při které přicházím o body. Jako právě teď - přihazuju na počítači a každý jeden příhoz je evidován severem. Dokonce nějakej hračička přišel na to, že se bude animovat odečítání bodů.. A v tom dojde k zablokování přihazování a objeví se příhoz někoho jiného.. Z mobilní aplikace..

Naprosto nechápu, jak po nás autoři hry s tak zásadní chybou můžou vůbec chtít peníze.. Na report chyby nikdo oficiálně nereagoval 3 měsíce a chyba hráče dál a dál okrádá o body.
 

DeletedUser12887

Host
No asi to je k zamyšlení ale na druhou stranu jak teda to rozlišit ?
Netvrdím ze se mi to už taky nestalo.
Jedině teda dát možnost tomu kdo začal první přehazovat, jenže kdoví kolik přesně bodů tam měl v úmyslu vložit.
Jako tady zkrátka a dobře rychlejší vítězí.
Ty body které se vkládají přes mobilní aplikaci pokud se vloží a jsou přesně spočítané ale vidět nejde vůbec tím pádem záleží kdo to stihl dříve a klidně se může teda taky stát ze ten dotyčný to tam nahaze ale jestli to stihl dřív nebo později jiste taky není.
Podle mě je nejlepší na budovy kam přispívají takovi hráči teda vůbec nevkladat nebo se předem domluvit

Jinak to Pro jako pro co?
Budou oba přispívat z mobilní aplikace a mají oba stejne podmínky nebo se teda má rozepisovat jestli hrál na PC nebo na mobilu ?
A jak to ještě sjednotit, to přeji všem tedy hodně štěstí..

Z mého pohledu, který vůbec nic neznamená spíš základní chyba je ta, že se z té klidné hry vytvořily závody v nahazovani budov.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15454

Host
Tady není nad čím přemýšlet. Nelze používat dva různé postupy registrace příhozů - jiný z PC a jiný z appky. Argument s rychlostí mobilního připojení neobstojí, protože pokud budu připojený s notebookem přes mobil, bude se registrovat každý jednotlivý příhoz (= rychlost přihazování vývojáře nezajímá).
 

Dědeq

Znalec
Argument s rychlostí mobilního připojení neobstojí
Nejde o rychlost připojení, nevím, jestli tenhle argument někdo použil, protože je irelevantní (můžu mít na PC 100 mega a na tlf edge). Jde o rychlost nahazování, která je v appce zjevně řešená technicky jinak.

Nicméně někdo mi řekl, a to by bylo hodně dobré řešení nezávislé na platformě, že by stačilo zavést navíc možnost stobodových příhozů do PC verze. Tím by se rychlost nahazování velkých obnosů pro browsaře podstatně zrychlila.
 

DeletedUser13429

Host
Tak to bych určitě nepoužíval, kvůli opakovacím úkolům .. :D
 
Nahoru