chyba v rolování sousedů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

zelvanator

Psavec
Svět: arvahall
Prohlížeč a verze: Opera a verze hry 1.48
Popis chyby: Když kliknu na prostřední tlačítko u rolování sousedů a to ve směru doleva, přejede mi to všecky sousedy až na začátek.
Screenshot: Nemám
Jak často se chyba vyskytuje: Stává se mi to, když dobojuji bitvu s posledním krajním hráčem co mám v nabídce z těch 5, jdu z pravé strany do levé. Poté kliknu na to prostřední levé tlačítko na rolování o těch 5 hráčů, ale přejede mi to až na začátek.
Detail chyby: viz výše
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ne
 

DeletedUser3139

Host
Sice jsi to napsal jako první, ale určitě ne poslední. Mně to dělá taky. Takže doufám, že se to po několika aktualizacích podaří opravit. Je to otravné! :cool:
 

DeletedUser11823

Host
Přidám se taky, a rozšířim. Stává se, i když kliknu na prostřední tlačítko (posun o 5) v opačném směru (tedy posun doprava), stejně mne to hodí někdy úplně na začátek.
Pojí se s tím i zkušenost s mazáním vajíčkových přátel po velikonočním eventu. Jakmile někoho smažu, okamžitě mne to přesune na začátek listu přátel. Takže musim zas narolovat na konec, a hledat dalšího...
 

DeletedUser11297

Host
Také mě to včera dělalo při útocích na sousedy. Je to poměrně otravné, pořád se musím vracet. Sice najdu celkem rychle, kde jsem skončil, ale jak píšu, je to otravné.
 

trojan1673

Veterán
Tuto chybu mohu také potvrdit.
Dnes jsem měla tu čest a je to opravdu nepříjemné se pořád vracet a hledat :-(
 

DeletedUser11297

Host
Tak už jsem zažil i tu chybu, když roluji na druhou stranu. Také mě to hodí úplně na začátek. Snad to co nejdříve spraví.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru