Chybná grafika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Netas

Turista
Dobrý den,

na světě Dinegu mi zmizel krásný soubor fontán mládí a místo nich tam mám soubor děsně moc ošklivých staveb, které nesou ten samý název, ale nedá se na ně dívat! Je možné prosím tuto chybu odstranit a vrátit to do původního stavu?

Děkuji za kladné vyřízení mojí žádosti.

Netas
 

DeletedUser16624

Host
Hraju pres mobil a obradni ohne mam v poradku. Obcas mi blbne grafika vzhledem k "umisteni". Obcas se budovy prekryvaji a podobne. Staci presunout na mape kousek stranou a potom zpet. Mozna to zni hloupe, ale za zkousku to podle me stoji...
Navic, dnesni patch pry upravoval vzhled budov ziskanych z Cechovnich Expedic, mozna je to tedy novy design...
 

OffTheWall

Psavec
Tady někdo nepochopil sarkasmus :)
Čemu je tahle aktualizace prospěšná? Měl snad nějaký hráč námitky na dosavadní vzhled těchto budov? Aktualizace neřeší žádné dosavadní chyby (např. výpadek při vstupu do CB v mobilní aplikaci), ale snaží se o inovace, které nejsou ani žádoucí, ani nevedou ke spokojenosti většiny hráčů. Palec dolů, tohle se zkrátka nepovedlo a je to krok zpět.
 

peepee77

Veterán
Nejedná se o chybu. Je to nový vzhled budov. Pokud s ním není někdo spokojen může navrhnout obnovení původního a získat pro svůj nápad podporu, potom může být nápad postoupen vyšší instanci která ho bude velmi pravděpodobně ignorovat.

Téma zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru