Chybné rolování sousedů po boji

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12205

Host
Svět: Dinegu.
Prohlížeč a verze: Stává se to ve všech prohlížečích co jsem zkoušel - Mozilla, Opera, Chrome

Popis chyby: Dokončím boj s nějakým sousedem, a poté když jej vyplením, tak mi nastane bud tato věc: dole úplně zmiznou všichni sousedi, musím tedy kliknout na nějaké tlačítko - třeba rolovat doprava. Tak se zase všichni objeví ale přescroluje se to uplně na jiného souseda, než kde jsem předtím byl. A nebo mi po vyplenění nastane podobná věc, sousedi sice nezmizi, ale pokud kliknu na jakékoliv tlačítko (např. posun o jedno doprava) tak se mi to celé přescroluje na začátek.

Jak často se chyba vyskytuje: pravidelně
Detail chyby: Dobojuji a vyplením nějakou budovu
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
Screen: http://ctrlv.cz/1FCx

Tuto podobnou chybu jsem našel v sekci potvrzené, řešilo se to už asi před měsícem, ale vypadá že to pořád neopravili?

Vím že je to docela drobnost, ale když denně svedu 40 bojů, tak věřte že už mě to docela dost štve...
 

DeletedUser7190

Host
Nechci tě nějak děsit, ale třeba na vánoce se opravy dočkáme.;) Taky se mi to občas stává, dnes kupodivu ani jednou
 

DeletedUser12205

Host
No mě se to stává pořád pokaždé chjo, opravdu se to nikomu jinému už nestává?
 

DeletedUser7347

Host
Potvrzuji mě se to děje několikrát denně a lidem z cechu taky.
 

Arthoris

Odborník
Taky potvrzuji mě se to stává pokaždé a taktéž i jiní hráči to potvrdili a tahle chyba je už nahlášená a tedy se o ní ví, jenže na opravu se musí čekat a čekat,místo aby to opravili co nejspíš a tu opravu nahráli na servery,tak to opraví až v další aktualizaci až toho bude více,takže chyba může být ve hře i měsíc ale radši no comment . A ano tahle chyba byla i v minulé aktualizaci ale trošku jiná a po té opravě se ta chyba změnila v další chybu zase radši no comment. A až tu chybu opraví, tak se objeví nová chyba, no co aspoň můžou pravidelně vydávat aktualizace. Bez těch chyb by vycházela 1x za rok :D.
 

DeletedUser7190

Host
Také potvrzuji občas výskyt této chyby, teď se mi to stalo i při motivování jak ručním tak přes automat.
 

DeletedUser

Host
Tak já mám nejspíš nějakou jinou verzi této chyby mě se jen u přátel po každé akci přerolují na začátek, tedy pokud je chci všechny M/Z pomocí tlačítka pomoc tak první pětka je v pohodě ovšem u jakéhokoliv přítele co je v pořadí 6 a více se to odehrává tak že musím nalistovat jeho pozici kliknu na tlačítko pomoc a zase jsem u přátel s pozicí 1-5 a tak pořád dokolečka než takhle pomůžu všem. Opravdu dost otravné. Co mě zaráží je že se to děje jen u přátel, cech či sousede jdou M/Z pomocí tlačítka pomoc naprosto normálně.
Prohlížeč chrome, všechny světy, různé počítače většinou s Win7.
 

DeletedUser

Host
Tak já mám nejspíš nějakou jinou verzi této chyby mě se jen u přátel po každé akci přerolují na začátek, tedy pokud je chci všechny M/Z pomocí tlačítka pomoc tak první pětka je v pohodě ovšem u jakéhokoliv přítele co je v pořadí 6 a více se to odehrává tak že musím nalistovat jeho pozici kliknu na tlačítko pomoc, bez kliknutí na cokoliv dalšího, jsem zase u přátel s pozicí 1-5 a tak pořád dokolečka než takhle pomůžu všem. Opravdu dost otravné. Co mě zaráží je že se to děje jen u přátel, cech či sousede jdou M/Z pomocí tlačítka pomoc naprosto normálně.
Prohlížeč chrome, všechny světy, různé počítače většinou s Win7.
 

DeletedUser2813

Host
Zdravím, potvrzuji stejnou chybu jak píše zde hráč netopirek.
 

DeletedUser2451

Host
já mám to stejné a nejen já
ale i další lidi z mého cech na arvahalu
 

DeletedUser10374

Host
Tak zrejme je klicovy ten boj. Mne se to ani jednou nestalo a to M/Z celkem casto. Ale ja nebojuji.

Ze by konecne nejaky prvni INNO -benefit- pro ty, co nerabuji ;) Teda ..., treba ta chyba prekona blikajici zpravu a zmeni to alespon par krveziznivych hracu na klidne obchodniky :-D
 

DeletedUser

Host
Jak již bylo psáno.
Chyba je dávno hlášena, ale kdy bude odstraněna je bohužel otázkou jinam, než do tohoto vlákna.
Zavírám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru