Chybný informační tooltip u dekorací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Dnes jsem si všimla že i když ve městě souseda, přítele nebo spolucechovníka nelze provádět žádné činnosti tak se při najetí na dekorace ukáže informace že danou dekoraci lze zkrášlit a zvýšit tak spokojenost. chyba.jpg Provést akci ovšem nelze, tedy je špatně jen informačí tooltip.
 

Thesseus

Znalec
Otázka je jestli je to chyba. Mě přijde, že je to tak správně. Lze ji zkrášlit, jen už ne od Tebe :)
 

DeletedUser

Host
Mě jen zarazilo že když zkrášlovat mohu a u dekorace mi to píše že lze zkrášlit a zvýšit tak spokojenost tak se 1. neukáže hvězdička a 2. akci nelze provést. Toto se stává po velikonoční akci která se týkala právě dekorací tak jestli se nejedná o chybu spojenou s velikonocemi.

Jinak přikládám ukázku ze stejného města kde nad dekoracemi nejsou hvězdy 1.jpg a přesto informace píše že lze zkrášlit 2.jpg což provést nejde.

Jen ještě takové zamyšlení, akce se jmenuje zušlechtění ovšem dekorace a kulturní budovy se zkrášlují
 

Dan 77

Veterán
Tuto chybu potvrzuji. Je to sice jen kosmetické, ale mohlo by se to zaslat vývojářům, ať s tím něco (KONEČNĚ :rolleyes:) udělají.
 

DeletedUser4749

Host
Je to jen moje teorie, ale není to pozůstatek po velikonocích, kdy jsou dekorace "ucpaný " nevybranými vajíčky? Setkal jsem se s tím taky a vždy v tom městě nebylo možno motivovat, ale jen zušlechťovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru