Chybný závěr Vánočního eventu?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13292

Host
na jinem svete mne na podpore bzlo receno ze nemam zatim nic prodavat,bylo to uz pres 3 hodinama,ted premyslim jestlůi opravdu neprodat
 

trojan1673

Veterán
Všichni poškození hráči si musí napsat na support. Odměny určitě dostanete zpět, ani nás to neminulo.
Já mám také špatné zadání úkolu a cukrovinky jsem prodala a nesplnilo se. Poté jsem si napsala na support a cukrovinky mi budou nahrazeny během příštího týdne jako všem ostatním.
 

DeletedUser13442

Host
Jak mám splnit úkol "prodej Obrovské cukrářství", když na světe B nemám žádné cukrářství...děkuji za odpověď
 

DeletedUser13442

Host
Děkuji za fundovanou odpověď..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

blanula

Turista
Ahojte, nevíte jak se dovím, že je úkol spraven. Dle ofic. oznámení nemáme prodávat cukrovinky, dokud to nespraví, ale dneškem to končí a zatím, žádná nová zpráva. Nerada bych čekala, abych pak zjistila, že úkol je pryč a nic.
 

DeletedUser13302

Host
Ahojte, nevíte jak se dovím, že je úkol spraven. Dle ofic. oznámení nemáme prodávat cukrovinky, dokud to nespraví, ale dneškem to končí a zatím, žádná nová zpráva. Nerada bych čekala, abych pak zjistila, že úkol je pryč a nic.

Zdravím, ráda bych také znala odpověď na tuto otázku :) Cukrovinky jsem ještě neprodala a ke hře se dostanu zase až večer po práci, bude event trvat min. do půlnoci 4.ledna??
 

trojan1673

Veterán
Cukrovinky bych prodala, a poté pokud nebudou uznány bych psala na support. Určitě to končí dnešní půlnocí, proto je prodejte aby vám to bylo uznáno.
Určitě nás to moc mrzí a omlouváme se všem za způsobené problémy.
 

Zelda

Člen
Nic ve zlém, ale uvítal bych oficiální vyjádření admina, protože to co zde doporučuje trojan1673 je v rozporu s tím, co napsal včera oznámení KaseO (a protože to nijak neaktualizoval ani nezrušil, dá se předpokládat, že to stále platí).

Víme tedy, že ti kteří se pokusili splnit úkol a díky jeho chybě byli neúspěšní, obdrží později náhradu. Ti, kdo s plněním stále čekají však stále neví (a čas se krátí), jestli bude nahrána nějaká oprava (která, jak jsem četl jinde - minimálně v anglické verzi FoE už existuje) - nebo se původní adminovo vyjádření ruší (žádná oprava nebude) a tudíž máme úkol též "bugnout" a pak si zažádat o náhradu.
 

DeletedUser11317

Host
Omlouváme se za potíže, které vám chybný úkol způsobil.
Všechny potřebné informace můžete najít tady.
 

blanula

Turista
Zkusila jsem, prodala obrovské cukrovinky a povedlo se. Úkol splněn, legendární postavené. Tak asi už to funguje...
 

DeletedUser12609

Host
Já mam trochu jiný problém ale s vánočním eventem to souvisí. Vyměnil jsem bez problémů cukrovinky na A a E a získal tak lepší verze. Nyní se mi však tyto lepší verze objevili podruhé v inventáři. Mohu si je postavit a mít tak dvoje?
 

Henzis

Znalec
Pokud máš ještě jedny v inventáři, postavit je můžeš jak je psáno i výše.

Event skončil, téma uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru