Chyby fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Když v nějaké kategorii přečtu všechna témata, ve kterých bylo něco nového, a hned se vrátím na hlavní stránku, tak ta kategorie zůstává zelená, jako by tam ještě něco nového bylo. Ale není to tak, všechna témata jsou v dané kategorii přečtená, jen sekce to ukazují špatně. Při návratu na hlavní stránku se totiž musím vrátit sekce po sekci (proklikat se navigací u domečku nahoře zpět), pak se to teprve ukazuje normálně (nesmím vynechat žádný krok, s výjimkou kategorie typu hráčská komunita apod).

Pokud se na fórum nepřihlásím cca den po tom minulém, tak se mi témata změní na přečtená, s nimi i kategorie. Takže se někdy musím podívat, kdy byl kde poslední příspěvek a číst doopravdy nepřečtené příspěvky podle toho.

Občas se mi stane, že když odpovím a jdu rovnou zpět na hlavní stránku, kategorie, do které jsem dal ten příspěvek, se zabarví zeleně, jako by tam bylo něco nového. Vrátím se do té kategorie, kam jsem příspěvek přidal a pak už je to zase, jak má být.
 

Dan 77

Veterán
Mám ještě další:
Pokud mám nastaven rozšířený editor, kde můžu vidět okamžitě výsledek, vložím do něj zkopírovaný kód obrázku a po znovu načtení je v editoru (nejen v náhledu) vidět obrázek. Jenže v tu dobu do editoru nejde kliknout kurzorem a přidávat text, je potřeba stisknout enter.

Když jsem si kvůli té předchozí chybě hrál, než jsem přišel na enter, roztáhl jsem editor, co to šlo, jestli tam nepůjde konečně dát kurzor. Stejně to nepomohlo a editor nemůžu vrátit to původní velikosti, protože po kliknutí na tlačítko k roztahování v pravém dolním rohu mi to odskočí nahoru.
 

DeletedUser3

Host
K té jedničce:
Stává se mi to samé. Přišel jsem na to, že když ihned zase kliknu zpět do té sekce (kterou jsem pročetl) a poté zase na hlavní stránku fora, označí se to v pořádku jako přečtené.
 

Dan 77

Veterán
Vždyť jo, napsal jsem něco podobného, akorát že se zpět na hlavní stránku vracím úroveň po úrovni, na hlavní stránce se mi to ukáže jako přečtené a už se tam nemusím znovu vracet. Třeba když jsem přečetl téma v kategorii Návrhy pro fórum, musel by ses tam vracet 2× - do chyb a ještě do chyb fóra, aby se ti to ukázalo jako přečtené na hlavní stránce. Já to při návratu všechno proklikám zpět na hlavní stránku a můžu jít hned dál.
 

DeletedUser3817

Host
Pokud se na fórum nepřihlásím cca den po tom minulém, tak se mi témata změní na přečtená, s nimi i kategorie. Takže se někdy musím podívat, kdy byl kde poslední příspěvek a číst doopravdy nepřečtené příspěvky podle toho.
Tak tohle se mi stává dost často.:mad: Z pracovních důvodů bohužel nemohu na fórum každý den, navíc sleduji značné množství témat. Jelikož disponuji mimořádně náladovou wifinou,:( bývá občas pročítání fóra hororem na pokračování.;)
 

DeletedUser3370

Host
404.jpg

Když se chci v mobilu přepnout z mobilního view do klasického, skáče na mě 404.
 

DeletedUser3370

Host
Mno pak je to docela challenge dat to zpet do mobilniho view;-)...teda dolni combo me napadlo az po smazani vseho moznyho z historie a budoucnosti;-)
 

DeletedUser3370

Host
No..ber to spis tak ze to vyuziju sem tam ja kdyz se chci nekde na ulici mrknout na forum a neco na tom mobilu neni ideal..takze to vubec nehori,jsou tu urcite vetsi zarezy;-)
 

Dan 77

Veterán
Chyby, co jsem v tomto tématu nahlásil, pořád platí. :(
A mám další: Mám-li nastavený rozšířený editor (všechny změny a formátování textu se projevují hned přímo v editoru) a zkopíruju do něj kód uvedený tady s okamžitými změnami v editoru, text se mi po dosažení konce řádku podivně zalamuje. Slova, které se nevejdou do konce řádku, to neodhodí na další řádek, ale rozdělí je to klidně v polovině.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru