Chyby v cechovní poště na mobilu

DeletedUser3139

Host
Tuším, že tak asi od předposlední aktualizace dochází k chybám v cechovní poště.
Když začnu psát zprávu, tak se špatně zalamují řádky. Text zasahuje až přes ,,vlaštovku" a tím pádem je špatně čitelný.
Druhá věc je, že při zalomení řádku po odeslání dochází občas k ,,sežrání" pár písmenek.
Třetí věc je, že k zalomení dochází i nesmyslně uprostřed slova.
Prosím zodpovědné soudruhy z NDR, aby na to jukli! ;-D
 

DeletedUser13678

Host
Psal jsem to samé co píšeš na podporu a bylo mi odpovězeno, že se o problému ví a prosí o trpělivost :)
 

DeletedUser3139

Host
Henzisi, je vidět, že veterán zná! Teď už jsem v klidu, když to bude ,,brzy"! ;-D
 

DeletedUser15057

Host
Už s tím prosím něco udělejte!!! Po včerejší aktuálizaci na iOS, nejenže to žere řádky, ale občas to píše na dalším řádku aspoň dvě slova z konce předchozího a žere to konec zprávy.
Přečíst se to dá pouze zkopírováním zprávy a vložením do textboxu.
Předevčírem se to aspoň dalo číst aspoň trochu!!!
 

DeletedUser5384

Host
Už s tím prosím něco udělejte!!!
Ale my všichni tady o tom můžem jenom kecat:D Když se ti rozbije škodovka,tak ti ji taky neopraví na škoda fóru,ale v servisu, INNO servis jede jinde,než tady na fóru,a žádný admin ani support na to nemají páky :)Jediné,co mohou udělat je to reportovat INNu, a to se stalo.
 

DeletedUser14298

Host
Ne, já si nemyslím, že pomůže když to napíšu sem - na CZ fórum. Ale díky naši diskuzi v příšném vlakně o aktualizaci jsem se aspoň něco dozvěděl a pár věcí prodiskutovali .. :) V tomto vidím smysl tohoto fóra. Jestli to tak není, nevidím jediný důvod jeho využívání :D
 
Nahoru