Chyby ve Flashové verzi

Dan 77

Veterán
Chci toho sepsat víc, co jsem za delší dobu odpozoroval, tak se omlouvám, že nepíšu X oddělených témat určených pro jednotlivé chyby, byla by to kopa témat.
Nejnovější Chrome a nejnovější W10.

- Najednou zničehonic znovunačítání hry, hře ani nemusí spadnout Flash (aspoň o tom nic nenapíše), jen mě to prostě hodí na hlavní stránku hry a tečka, musím se znovu přihlásit.

- Pokud posunu velitele v jedné době, často se stane, že velitele nemůžu posunout na jiné mapě CvC, i když to ještě jít má, a skutečně jiný hráč bez problému posune, protože na jiné mapě ještě neposouval (support sám mi potvrdil, že žádný limit "počet posunutí velitelských sektorů na hráče" neexistuje).

- Neaktualizace CvC mapy po nějaké době přítomnosti v ní (doba je vždycky jiná, někdy stačí minuta, někdy ani po dlouhé době žádný problém).

- Neaktualizování zpráv při přijetí duplicitně přiloženého obchodu (nezmizí obě přílohy naráz).

- Když vytvářím nové obchodní nabídky a někdo mi jiné přijímá, do kolonky "nabídka" se mi neustále zadává zboží, které právě dostávám za přijímané obchodní nabídky (dokud hráč nepřestane s přijímáním starých, nemůžu vytvářet další nabídky, musím si prostě počkat).
 
Nahoru