co se stalo se starou tváří fora

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
jako neuvěřitelné, vybafne na mě milion příspěvků s bílým pozadím, napůl v EN což absolutně nemusím, už jen s ohledem na fakt, že jsem patriot, takže nepotřebuju na českým serveui číst EN kraviny, nechci být pesimista, ale nejde toto všechno od 10ti k 5ti ?
 

DeletedUser

Host
no já odpo nebyla víš ? bylyi jsme s mužem na pivku a teď byl s blechama venku a Adéla zřejmě hňápla na včelu a dostala těžkej alergickej záchvat, takže antihistaminika a jen jsem nakoukla a málem mi to vyrazilo oči z hlavy
 

DeletedUser7

Host
Tiež ho máme niektorý preložené v angličtine, ja ho mam polovične v angličtine. Tento problém sa budeme snažiť vyriešiť čo najskôr, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
 

DeletedUser

Host
fórum mě ani tak netrápí jako spíše ty nedostatky ve hře :(
 

DeletedUser187

Host
no tak tomu musíš dát čas :)) jde to pomalu ale je to čím dál tím lepší ;)
 

DeletedUser

Host
lepší ? po včerejším updatu to myslím lepší není, plenění mi nefunguje, cechovní forum se seká, několikrát musím myškou najet na stavbu než se mi ukáže jak dlouho potrvá stavba nebo výroba, a jak psal apchu, že forum už by mělo být v poho, tak teda fakt není :)) já to jenom podotýkám, nekritizuju, jen říkám, že to jde spíš k horšímu :))
 

DeletedUser187

Host
to jsou ale asi chyby jen u Tebe, mě jde všechno v pořádku, tedy kromě toho fora, ale to mi nevadí, na anglický fora jsem docela zvyklej:)
 

DeletedUser

Host
no to asi nejsou jen u mě když si na to stěžují i lidi na mém kontinentu že bychom všichni byli blbci ? :))
 

DeletedUser705

Host
problémy rozhodně nejsou jen u tebe, už jsem to tu jednou psal a po updatu je to naopak ještě horší než před ním!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru