CvC šikanuje černochy a asiaty

DeletedUser

Host
  • Svět: E
  • Prohlížeč a verze: Chrome Verze 107.0.5304.87 / FoE 1.242.9decdef430 (26.10.2022 10:49)
  • Popis chyby: Po zabrání velitelství na mapě se velitelství nepřesunulo na nejbližší hex. Takzvaně se vypařilo, obdobně jako se postupně vypařuje hratelnost téhle hry.
  • Screenshot:
    sou1.png
    sou2.png
  • Jak často se chyba vyskytuje: Unikát... stejně jako já.
  • Detail chyby: Popište jak chybu navodit.
    • Být NoVa.
    • Používat boty na klikání v CvC.
    • Útočit tak rychle, že už tak zalagovanej server je z toho na prášky.
    • Vzít Madnessovi velitelství.
    • Poplivat Madnessovi hrob.
    • Sdílejte, než to smažou.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: NE
 

DeletedUser

Host
A jo vlastně... teď to vidím, když to tady konečně mám černé na bílém.

Tak proc ten rasisticky vyblitek.
Naprosto souhlasím... když jsem se s chybou setkal, tohle byla první otázka, kterou jsem si položil. Naštěstí se mi chybu nepodařilo zreprodukovat, tak to na hratelnost hry nemusí ve výsledku mít až tak znatelný dopad. Každopádně tahle chyba byla závažnostně poměrně extrémní v porovnání s těmi grafickými poseky po přepočtu. Je to hloupé, kvůli chybě hry v podstatě přijít o jednu možnost přesunu velitelství.
 
Jo,a kdyz jsi to videl prvne..hned to byl rasismus. Klasika. Ted to vlastne je jedno,kdyz se neopakuje. No tvl...kam ten svet speje s timhle matrosem.

Uz mas aspon dva Tarotove karavany? Nebo drzis hladovku?
 
Muzu se zeptat zda uz jsi za Prumyslovym vekem? Ja jen ze se tam bojuje proti indianum..a celkem masakr..to ti nevadilo?
 

DeletedUser

Host
Jo,a kdyz jsi to videl prvne..hned to byl rasismus.
Slovo "rasismus" jsem v tomhle vlákně nepoužil ani jednou. Vlastně jako první jsi ho použil(a) ty. Prosím, příště buď korektní a z ničeho mě křivě neosočuj.

No tvl...kam ten svet speje s timhle matrosem.
Na tohle nemá smysl reagovat. Už tak je tohle vlákno zahlceno off - topicem. (pěknej bait ale)

Muzu se zeptat zda uz jsi za Prumyslovym vekem?
Můžeš. Dokonce k tomu můžeš využít osobní zprávy a nespamovat tohle vlákno off - topicem.

Ja jen ze se tam bojuje proti indianum..a celkem masakr..to ti nevadilo?
Drž se prosím tématu.

Nebo drzis hladovku?
Zrovna teď popíjím pečený čaj, když už o mě máš takovou starost a zajímá tě, co moje hrdlo ráčí.
 
No ja nevim, hra, chyba a pouzit nazev vlakna...to zavani rasismem dle me. Tak jak tobe Tarod Card.

Dej priklad kde sikanizuje asiaty a cernochy? Kdyz uz tak silny nazev tematu.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Mě je nějaký název ukradený, myslím, že autor se tím snažil upozornit na fakt, že INNO na cvc absolutně kašle, hráčům zakazuje, aby o něm vůbec mluvili. Místo toho si na prsou hřejí úžasného mazlíčka CB, co hru totálně zprznil. Takže pokud se nenapíše nějaký kulervoucí nadpis, tak si nikdo chyby v cvc ani nečte. Smutný fakt. Já už tady hlásila milion chyb. Na cvc, na cb. Vše k ničemu.

Za co přesně inno vydělává prachy? Just asking... protože proč by si měl někdo kupovat diamanty, když jemá zadarmo v CB? Just asking...
 
Prvne by to museli dat na mobily...pokud to neudelaji, asi nechcou, tak je to pro ne ztracene. Na PC uz hraji jen staresinove,jako ja snad.:)
 

erza scarlet

Dopisovatel
Prvne by to museli dat na mobily...pokud to neudelaji, asi nechcou, tak je to pro ne ztracene. Na PC uz hraji jen staresinove,jako ja snad.:)
jé Ice bear, ty jsi měla včera takové silné komenty ohledně cvc na globále :))) Je mi 33 a manželovi 32, takže my teda stařešinové nejsme. Ale ted už chápu, proč tak drtíme ostatní cechy.Možná, že když budu hrát s jednou rukou za zády, tak se to vyrovná.

Ale ted vážně. Problém cvc a cb jsem rozepsala v gigantickém vlákně, jež zůstalo vývojáři jako vždy nepovšimnuto. Inno tlačí prachy, sami si podkopali hrob, ale asi jim to nedochází a nebo jim to fakt funguje. Ráda bych se někdy podívala na statistiky. Nové registrace přibývají hlavně na mobilu a staří hráči a staré cechy nikoh nezajímají. Z nich prachy netečou, takže to vlastně asi celé dává smysl. Já se naučila hrát s těmi překážkami a vlastěn si tak trochu připadám jako pirát cvc. Ideálka. Už dávno jsem si stanovila jiné cíle a překonávám hlavně sama sebe. Co vše dokážu ostatním v cvc provést :))))
 

Caratic

Komentátor
Ahoj já tedy čtu toto vlákno až teď, no ale to snad úplně nevadí.
Dovolím si svůj pohled:
Pro mě je CvC mnohem zajímavější než CB. V CB je vše nalinkováno a vysvětleno od A-Z. Kdepak CvC je trochu jiná liga. Vše si člověk musí vyhledat, načíst, naučit se a pak skutečně válčit a to dokonce bez odměn.. No to je tedy věc.
Omlouvám se za trochu ironie a neberte to ve zlém.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru