CVC - obléhací armáda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12601

Host
Ahoj,

Není to ani tak nápad, přece jen dřív to tak fugnovalo. Příjde mi blbost, abychom museli odrážet nějakou virtuální armádu, kterou nepřítel ani tedy defakto nezaplatí a v případě že se vyloduje stojí ho 5 od každé suroviny...

Odrážet 20 obléhaček během půl hodiny není fajn. Když do obléhačky budeme muset opět vkládat armádu, bude tak se ten stav útočník vs obránce víc srovná. nemluvě o tom jak nesmyslně rychle se nasadí obléhačka prostě jen klikne. Obránce než tam 8 kliknutíma naháže jednotky pak další kliknutí na umítění obrané armády pak potvrzení jestli tu armádu chci vyměnit, asi 8x se mi stalo, že to zařvalo nějakou chybu v souačnosti (Bojovali jsme pokrok), a pak to zařve už jen, že oblast je obléhana at si trhnu.

Pointou tedy je, že za celkem 5 surovin od každé při nasazování 20 ti obléhařek tj celkem 100 od každé, nemá utočící cech žádnou ztrátu na jednotkách a obraný cech má polomrtvou adrmádu.
 

DeletedUser2059

Host

trojan1673

Veterán
Ano, to už se tu probíralo a podle mého plno hráčů souhlasí, že je to nesmysl.
Mít obléhací armádu zadarmo to je něco co se prostě nepovedlo.
A stěžují si jen ti co si prostě odmítají připustit, že tu jde spíše o bojích do žebříčku než o vybojování sektoru.
Já se teď rozhodnu, že chci za týden 5 milionů bodů do žebříčku. Udělám to jednoduše, vystoupím z cechu (surovin mám dost) a hurá na mapu, kde nemusím použít svou armádu abych otravovala všechny co tam jsou.
No, není to krásné :cool:
 

DeletedUser12520

Host
mno osobne me prijde system oblehani zajimavy..
vysledkem tohoto systemu je migrace bojovniku mezi alianci hlavni - ziskavajici body a alianci sekundarni - ziskava uzemi

hlavni aliance vysle cloveka ten za levne suroviny klidne na nekolikrat bodyje uzemi(idealne v case ala 3 hodina rani) a posleze je zabrane hlavni aliance.. to spojene s tim ze pvp je primarne o poctu jednotek -> levelu alkatrazu a ze sine slavy davaji hodne vysoke skore oproti uzemim vede k zamysleni zdali je tento system rozume nastaveny..

ale tohle se tu nevyresi protoze male aliance pro ne i tento drobek surovin znamena velkou a mnohdy zbytecnou investici a naopak velky hrac presunuty z velke ali pro nej je to pakatel..
 

trojan1673

Veterán
Přesně tak. Já jako vůdce cechu ČSR si prostě řeknu, že u nás máme hodně sektorů a aby jsme o ty suroviny nepřišli, tak vypustím likvidační komando ;) a to během 20 minut je schopné zabrat i 3 sektory s plnou obranou.
Myslím, že menší cech by neměl šanci na mapě přežít ani s tím, že ho to stojí těch 5 surovin.
Problém jsou spíš hráči co to dělají za účelem poškodit nějaký cech.
Pokud bojuji proto abych si ten sektor nechala, je to v pořádku, ale pokud to dělám jen proto abych sebrala sektor a pak nedoplnila obranu aby si ho zase vzali za hodně surovin zpět, to už se mi nelíbí.
Kvůli takovým bych tu obléhací armádu vrátila jak to bylo dříve. Pěkně použít svou vlastní aby tu byla možnost, že mu ta armáda při obléhání dojde, když se odráží útok.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru