CVC - zamrznutí hry během přepočtu

erza scarlet

Dopisovatel
Prohlížeče: Mozilla, Opera, Chrome
PC W11, PC W10, notebook W10
opakuje se: posledních 14 dní

Kdy: Těsně před přepočtem dojde k zamrznutí hry, kdy mapa nereaguje na nic. Zkusila jsem promazat cookies a chyba se opakuje. Zkusila jsem refreshnout stránku cca minutu před přepočtem a chyba se stejně opakuje. Někdy kolem přepočtu (cca 10 sec, ale může to být možný i přímo během něho) najednou nemohu kliknout na nic. Pokud vyjdu z mapy ven zpět do města, tak to jde, ale návrat problém nevyřeší. Pouze reset stránky. Jedná se poměrně o kritickou chybu. A je to jedna z dalších desítek položek, které vývojáři zcela ignorují. Protože at chce milé INNO nebo ne, jednou tady CVC je, tak bud at ho dají pryč úplně a nebo at to opraví. Je to hanba nechat kus hry v takovém stavu
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Děkujeme za nahlášení, přeposláno. Na vině je pravděpodobně více okolností, především když se na mapě v jeden okamžik provede několik akcí najednou v jednu chvíli (dva hráči položí obleh, umístí obrannou armádu nebo dokončí poslední boj).
 

erza scarlet

Dopisovatel
Děkujeme za nahlášení, přeposláno. Na vině je pravděpodobně více okolností, především když se na mapě v jeden okamžik provede několik akcí najednou v jednu chvíli (dva hráči položí obleh, umístí obrannou armádu nebo dokončí poslední boj).
tohle nebude klasické zamrzání při srážce hráčů. Mám v cvc už tolik herních hodin, že bych mohla dělat konzultanta a vývojáře... Poznám snad všechny druhy chyb a neskutečně mě rozčiluje, že se s tím nic nedělá.
tohle zamrznutí bude mít vyloženě souvislost s provedením akce před přepočtem a odumřením obrazovky. Je to příliš pravidlené a stejné
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Chápu frustraci, kterou to způsobuje, hlášení o zamrzání okna během i po přepočtu máme od konce června, ale sarkasmus nebo poznámky typu hra je rozbitá - opravte ji nepomůžou vyřešit tento problém. Prozatím máme výše v závorce zmíněná vodítka která tvoří dvojité dialogové okno po kterém hra přestane reagovat. Popsat co se v dobu zamrznutí děje na mapě - Jsou to akce které provádí váš cech, soupeř nebo někdo jiný na mapě? Při čem přesně okno cvc přestane reagovat? Jaké akce přesně se v momentě zamrznutí dějí? - bude daleko užitečnější, díky. Každopádně problém je v povědomí, netýká se to výhradně naší komunity a podobných stížností je více.
 

DeletedUser

Host
Jaké akce přesně se v momentě zamrznutí dějí?
"Klasickej hráč" NoVa hru nehraje? Nebo je chyba jen u někoho? Kdo má ve chvilce přepočtu sledovat co se se hrou kdy děje? Už tak mám krátké časové okno na restart hry. Přepočet je časový milník, kdy se člověk soustředí na ledascos, jenom ne na pozorování chování hry. Pro mě za mě jeden přepočet zůstanu idle, ale chci diamantovou kompenzaci ze strany hry, když už se mám vzdát kontroly nad územím... Tester nejsem, tak mi alespoň nějak zaplatíte za vykonání práce. V Inno se očividně rozdávaj platy za sezení v kanclu.
Šmarja, tahle hra se začíná čím dal tím víc přibližovat blešímu trhu. Ať už chybama...

Ve výchozím příspěvku je přesně popsanej trigger chyby, se kterým bych se ztotožnil a to:
Těsně před přepočtem dojde k zamrznutí hry, kdy mapa nereaguje na nic.
Akorát bych to pozměnil na začátek přepočtu. V podstatě ale to samé...
 

erza scarlet

Dopisovatel
souhlasím. já už jsem nahlašovala spustu chyb a cvc mi přináší neskutečnou frustraci. To hlavně proto, že pro mě je mnohem zábavnější než CB, na který se ted dal veškerý focus. A je mi velmi líto, jakým směrem se ubralo. Poslední můj příspěvek s návrhy na cvc byl smeten ze stolu, že cvc je prostě ignorováno. Vím, že to není vina české podpory, i jsem o tom mluvila vyloženě přes ticket s podporou, je to prý stanovisko zahraničních vývojářů. Ale jak psal MadnessFalax, pokud mám něco extra testovat, chci také odměny. Zvlášt, když pak trávím mega času s popisováním na foru a ještě se rozčiluju kvůli zničené strategii. Hra je fér, když rozhoduje skill. Ne loterie "kdo má zrovna správnou verzi prohlížeče" nebo "dva lidi jsou na stejném poli".
 

erza scarlet

Dopisovatel
Btw dneska zamrznutí dvakrát. A to dokonce i krátce PO přepočtu,tedy 2x!!!!! já fakt nemám slov.
raději už ani nekomentuji, že si "oceánská" doba nepamatuje předurčenou dobu a neustále resetuje na poslední zadanou dobu ve městě. Raději nekomentuji, že hra je schopná neukázat šipku na proložení a tvářit, že je obleh aktivní, ačkoli je pryč. Že někdo vymslel takovou blbost jako "profil cechu" na který se dá uklïknout po shození armády, protože se přeskládají možnosti. tohle je zkrátka výsměch.
 
Nahoru