cyklický reset odpočtů výběrů u budov s kumulativním výběrem

HTML:
  • Arwahall:
  • Chrome/91.0.4472.124 i Firefox /89.0 hra 1.208.55847c33fd3 :
  • Od 9.7.2021 zřejmě po vložení prostředí pro event Divočina se opakovaně resetují odečty u budov s kumulativním výběrem - terakotová vinice, carceres, sfendoné, evegreen expres. Není tak možný výběr z těchto budov. B]:

    [*]foe01.jpg
    foe2.jpg

    :[*] od 10.7.2021 zatím 3. reset odpočtů bez výběru :

    [*] UPDATE : Odpočet podle propočtů časů na scrn dojede na 12hodinu a pak začíná na novo od 24:00. Cyklická chyba. Všechny budovy se resetují ve stejném čase. K přestavbě města nedošlo, ani upgrade, prohazu budov a pod., zásah třetí strany vyloučen změnou hesla. 11.7 zkusmo u vinice v čase do výběru zbývajících 13hod odpojena cesta na cca 20 sec, výsledek je restart a odpočet od 24hod. I to je chyba (mělo by zamrznout na čase přerušení). Nicméně ani od cest (radnice) nebyly budovy v popisu chyby odpojovány. U zbývajících čekám na 12:00 odpočtu zkusím zachytit na scrn... Na support hlášeno, řešení zatím neznámé. :

    [*]Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano :
 
Naposledy upraveno:

Budik

Dopisovatel
Hraji na Géčku a mám dvě vinice (s levandulemi), stejně jako ty na obrázku.
S podobným problémem jsem se ale nesetkal...nemohl jsi třeba upgradovat jedno levandulové pole?
Když jsem zjistil, že při přestavbě města se mi to resetuje, také mě to moc nepotěšilo...
  • Verze hry: 1.208.55847c33fd3 (07.07.2021 13:33), - stejná jako ty
  • Windows 10, Chrome/91.0.4472.124, 1920x969, OpenGL Vendor=WebKit Version=WebGL 2.0 (OpenGL ES 3.0 Chromium) - Microsoft Edge
  • Renderer=WebKit WebGL GLSL=WebGL GLSL ES 3.00 (OpenGL ES GLSL ES 3.0 Chromium) (512 MB VRAM)
 

Svatej

Legenda
Z budov s kumulativním výběrem mám jenom sochu cti, a u nich tuhle chybu nepozoruju. Nicméně může jít o specifickou chybu, která se projeví v jednom z tisíců případů. Je dobře že už jsi to hlásil podpoře.
Chrome Verze 91.0.4472.124
Hraji na Géčku a mám dvě vinice (s levandulemi), stejně jako ty na obrázku.
S podobným problémem jsem se ale nesetkal...nemohl jsi třeba upgradovat jedno levandulové pole?
Když jsem zjistil, že při přestavbě města se mi to resetuje, také mě to moc nepotěšilo...
jak píše Budik při přestavbě města když je nedáš přesně jak byli tak se resetují - nepřehazoval jsi poslední budovy ve městě?

Přímo v příspěvku píše že k přestavbě nedošlo. ;)
 
Upgrade pole pomoci renovacni sady neni prestavba mesta. ;-)
jj to je jistě pravda, ale kdo by upgradoval levandulové pole, když ti dává 4VB bez ohledu na dobu a těch pár bodíků spokojenosti není nutných. Nadto nic z toho jsem nedělal a hlavně ten problém byl u všech budov. Vlak i obě budovy dostihu (sochy cti mám bez cest, tak tam nevím).... Dneska ale zdá se, že snad už odpočet dojede. Vinici jsem sám resetoval v čase 13hod do výběru pouhým odpojením cesty. Jinak jsem na ni ani nešáhl - i to je chyba, mělo by ti jen zmrznout v čase odpojení a ostatní budovy (vlak a dostihy) jsou nyní na 6hod tak snad konečně dojedou do výběru.... Pro mne je důležitý, abych se chyby co nejdřív zbavil. Pokud by došlo dnes zase k resetu, zkusím to záměrně zpřeházet, právě proto, že bych mohl z nějaké chyby vypadnout. Jinak to, že při přestavbě ikdyž ji děláš přes mod rekonstrukce může dojít k resetu vím, taky nepřestavuju jindy než po výběrech :). Každopádně děkuji za nápady, zkouším se z chyby dostat dřív než od supportu nějakou cestou a reset navození mnou samým je šance. Stejně jsem jinak bez výběrů...
 
Nahoru