Důležitost velkolepých budov

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem Arjomi, 25. srp 2019.

1. Spider14

Spider14 Turista

Registrace:
    8. čer 2018
    No pokud by tam bylo 24 svatyní (víc tam i s cestami nedáš, respektive nevím jak tam dát víc) tak by výběr trval 317 dní :) Hagia je skvělá, ale postavil jsem ji zbytečně brzo. Měla by se stavět v pozdějších dobách, když už mám trošku vytuněné ostatní budovy na FB.

Dan 77 a fmash- za toto poděkovali.
  2. dwarf2m

dwarf2m Nováček

Registrace:
    7. lis 2015
    Kdyz uz je tady tema dulezitost velkolepych budov a resi se hagie.tak se zeptam ma cenu drzet dealsky a vasila.v dnesni dobe narustu utoku z kazdeho eventu je to v podstate mrhani mistem.A dostat je na vyssi uroven nez 10 nikoho moc nemotivuje.Udelat dalsich deset urovni a dostat za to 5% je smesne.Na obranu mesta nestaci v dobe marsu ani 1000% a nejakych par procent ze dvou velkolepek na tom nic nezmeni.

3. dudasek

dudasek Odborník

Registrace:
    25. kvě 2017
    "zuřivý odpor" je fajn,ale osobně raději hlídám výběry,než tvořím neproniknutelnou obranu,kterou beztak lze prorazit..shrnul jsi to pěkně:"škoda místa a bodů"

Dan 77 za toto poděkoval.
  4. dwarf2m

dwarf2m Nováček

Registrace:
    7. lis 2015
    7x7 dealsky hrad je proste obluda ktera dava zurivy odpor mozna ve sve dobe a na 80 urovni ale na armadu v marsu je to smesny odpor i na 80 urovni.A ty medaile :) chtelo by to renovacni sadu aby sla z dobou :)

SirWaidth a Dan 77 za toto poděkovali.
  5. d arvit

d arvit Psavec

Registrace:
    6. úno 2016
    deal a vasil se nestaví (pokud se staví) kvůli obraně ale kvůli útoku - v tom je ten fígl ;)

jinak souhlasim s tim že je lepší si to hlídat a oželet i pár bodů denně než stavět obranu přes 1k (pod to jde projít úplně na pohodu) než si brát místo (= body a surky) stavbou obranných věcí

Dan 77 za toto poděkoval.
  6. dwarf2m

dwarf2m Nováček

Registrace:
    7. lis 2015
    Prave
    Vim ze se stavi na utok.Prave proto sem psal ze v dobe narustu utoku z kazdeho eventu jestli se vubec vyplati je mit ve meste kvuli obrane na kterou davaji strasne malo.

7. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Asi myslíte bonus k útočnému vs. obrannému číslu v obraně města. Ten útok do obrany není možné získat jinak než přes tyto velkolepky, asi jako nelze získat obranný bonus pro útočné jednotky jinak než přes jiné velkolepky.
    Stejně se to zobecňuje jako "útočný bonus" (všechno na podporu útočících jednotek) a "obranný bonus" (všechno na obranu města).
    Každopádně mi přijde zbytečný Deal a Vasil stavět na lvl 80, aby tvou obranu porazilo místo 90 % sousedů nějakých 20 % sousedů... zase tolik budov snad sousedé nevyrabují, aby se vyplatilo zacpat tím stavební plochu a investovat do stavby tolik bodů.

8. dwarf2m

dwarf2m Nováček

Registrace:
    7. lis 2015
    Ano presne utok a obrana mesta je na mysli...za posledni dobu se rozrostl utocny bonus armady a tudiz by chtelo aby se take dal zvednout utocny bonus obranne armady ale to se nejak nedeje neni moznost ho dostat.Rabovani mi nevadi rabuju sam dost.Spis jde o to jestli ma cenu v dobe marsu drzet vasila a dealsky kdyz je to vcelku smesny zurivy odpor.A mista moc neni

9. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Nemá. A sice těmito budovami ještě pomáháš zvedat obranné bonusy svého cechu v CvC, pokud tam máte více sektorů a větší území, ale k tomuto účelu je lepší Observatoř a navíc na menší ploše (3×3), takže v tomto směru jsou Deal a Vasil nahraditelné budovy. Pro útok v obraně města jsou taky nahraditelné, a sice vysokou úrovní Terakotové armády, což zároveň prospěje útočným a obranným hodnotám tvých jednotek v útoku.

10. d arvit

d arvit Psavec

Registrace:
    6. úno 2016
    k té obraně:
    tak si tak projíždim sousedy s na první pohled nějakou zajímavou obranou ve městě a u jednoho jsem na automat těsně prohrál i přes jeho pěkný %, tak si řikám zítra přijdu znova a ručně, to půjde a ejhle, panáčkovi se to asi nelíbilo a něco mi napsal, já mu ve stejnym tonu odepsal, hodil si mě do ignoru, zákeřně nasadil štít z krčmy a začal na mě útočit zpoza štítu, docela sranda. tak se obrním trpělivostí a počkám těch pár dní než vyprší štít. Potom celý natěšený seberu veterány z armády a jdem na návštěvu a bum, zlomili jsme si nosy o nový štít. (vojáci si cestou domu třeli naražený nosy a brblali něco o vychování a nezdvořácích co staví pěknou želvičku a nakonec se při první známce nebezpečí stejně schovávaji pod štít...
    tak jsme si ráno přivstali a potichoučku jsme se šli pozvat na snídani. (miluj totiž chuť želví polévky k snídani) a je z toho můj osobní rekord, doufám že chlapec vytrvá a příště tam už bude mít 1500%.

11. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Pěkné. A potvrzuje to již dříve řečené.
    Mé město v Bud dobyde se stejnými ztrátami hráč s útokem +- 500 jako hráč s útokem +-280. Takže si na baterie ohňů nehraju a raději odpovídám útokem.