"D", New-age

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3817

Host
Tak jsem na "Dinegu" juknul na hráče, jehož jméno mě zaujalo. New-age. :)
Pěkné, pěkné, musím uznat.
ALE:
1) "Továrna na kopiníky"? V industriální éře? Nezaspal někdo dobu? :confused:
2) "Dostřel střelců"? CO TO JE ??? Support snad promine, já mluvím česky. Překladatel zjevně nikoli. :mad:
3) "Salón" evidentně není nejlepší překlad slova SALOON. :eek:
Díky za váš čas. :)
 

DeletedUser2046

Host
Zřejmě se testuje nová doba a jsou tam ješte menší chyby v překladu :D každopádně ty budovy jsou pěkně zpracované
 

DeletedUser7

Host
Na Dinegu sa testuje nová doba, aby bola pri spustení s čo najmenej chybami.
 

DeletedUser2059

Host
To už zkoušej novou dobu, já myslel, že to bude až za pár měsíců.
 

DeletedUser3370

Host
A je to venku :D ... možná by tyhle účty měly byt víc skrytý nebo úplně oddělený na dedikovaným test serveru.

UPDATE: Teď na to koukám, není trochu brzo reportovat špatný překlady na něco, co není vydáno a testuje se?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Testovací účet New-Age na Dinegu byl vytvořen včerejším dnem.Jedná se jen o testování nových staveb a nových velkolepých budov.Musím uznat,že názvy vojenských budov jsou i na můj vkus celkem šílené a doufám,že se překlad pozmění.

Přijde několik změn.Tou nejzásadnější co jsem tak v krátkosti vypozoroval je nový rozměr obytných budov.Už to nebude 2x2 políček,ale 3x2.

Také mě překvapila těžká úderná jednotka,které získala nově bonus terénu "les/křoví"
 

DeletedUser3370

Host
Hlavně si dej pozor, aby tě neodstřihli, za mas IP pro dva účty !! :)
 

DeletedUser2298

Host
Hned toho hráče jdu prověřit.. to bude banán jak podle směrnic EU - žlutý a zahnutý... :cool:
 

DeletedUser6273

Host
A proč? Jestli se z jinýho účtu nepodporuje ,tak OK,ne? :)
 

DeletedUser2298

Host
Myslím že na tohle ho utáhnu lumpa... :)

§ 1 Jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě. Každý účet může mít pouze jednoho vlastníka a je zakázáno se přihlašovat na cizím účtu nebo hrát za jakoukoliv jinou osobu. Sdílení hesla s jinou osobou je přísně zakázáno. Je zakázáno vytvářet další herní účty pro podporu a obchod mezi nimi.

Jinak co se týče názvů - překladů .. tam se bude muset fakt zapracovat - ta továrna na kopiníky totiž vyrábí jezdce - angl. lancer.. další budovy dtto - jednotky rifleman... hunter.. jedine ta howitzer je celkem jednoznačná houfnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak pokud produkuje jezdce s kopím, tak jim dejte název Jízdní kopiník, pokud jsem v obraze :) FoE už moc nehraji, vlastně vůbec. To oklikávání žere času...
 

DeletedUser2273

Host
Ahoj.Neda sa urobit screen toho testovaneho mesta nech vieme naco sa mame tesit.Dakujem
 

DeletedUser6273

Host
Mám ho,ale nechtěl jsem ho sem dávat bez dovolení:) Jestli to nevadí,můžu poskytnout:)
 

DeletedUser3370

Host
Já bych se zveřejňováním počkal na někoho ze zodpovědných osob.
Nikdy nevíš, co je v plánu a případný plánovaný moment překvapení tím může utrpět na své kráse.
Celé tohle téma je poněkud nešťastné.
 

DeletedUser6273

Host
Proto jsem to nedal sem,nicméně,pokud by to bylo tajný,tak by to nebylo na normálním světě,ne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru